lekarz Krzysztof Pakosiński

Chirurg ortopeda

Byłam z wizytą u Pana dr Krzysztofa Pakosińskiego w NZOZ ul Ćmielowska 15. Jestem seniorką i poznałam wcześniej wielu specjalistów,których unikam,natomiast dr. Pakosiński obecnie jest wyjątkowy,bardzo pozytywny lekarz.Dokładny wywiad,bardzo dobra diagnoza.Cierpliwie,spokojnie wysłuchuje pacjęta i tłumaczy zalecenia -rehabilitacji. Dodatkowo wykazuje troskę maksymalnej pomocy.Młody,inteligentny,błyskotliwy. Swoim postępowaniem wzbudza zaufanie. Mocno polecam.Zosia Dmowska

Byłam z wizytą u Pana dr Krzysztofa Pakosińskiego w NZOZ ul Ćmielowska 15.
Dodatkowo wykazuje troskę maksymalnej pomocy.Młody,inteligentny,błyskotliwy.
Swoim postępowaniem wzbudza zaufanie.
Mocno polecam.Zosia Dmowska

Polecam, trafiłam do dr Pakosińskiego z paskudnym złamaniem nadgarstka z przemieszczeniami i odpryskami. Dr znieczulił moją rękę był przy tym bardzo delikatny, cały czas sprawdzał czy nie robi mi się słabo przy nastawianiu prawie nie czułam bólu. Po zrobieniu przeswietlenia pani radiolog powiedziala że nie sądziła że da się ten nadgarstek poskładać bez operacji. Pan dr. Wytlumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie, uprzedził ze w pierwszych tygodniach istnieje ryzyko ponownego przemieszczenia i wtedy bedzie konieczna operacja był przy tym bardzo rzeczowy i miły. W czasie rekonwalescencji miałam kontakt z wieloma rehabilitantami, ortopedami a nawet orzecznikiem z ZUSu i wszyscy po obejrzeniu zdjęć rtg przed i po złożeniu byli pod wrazeniem że reka została tak dobrze złożona bez zabiegu operacyjnego. Od złamania minęło 2,5 roku a moja prawa ręka jest zupełnie sprawna.

Polecam wszystkim Pana Doktora. bardzo dobry specjalista. Dokładnie tłumaczył moją dolegliwość, a przy tym jest miły i sympatyczny. Oby wszyscy lekarze byli właśnie tak zaangażowani, profesjonalni i uprzejmi!