Namiar na Pana Krzysztofa miałam z internetu.Przeczytałam opinię o nim i zdecydowałam się wyrwać u niego 2 ósemki.Wszyscy pisali,że wyrywanie zębów u Pana Doktora trwa kilka minut.Szczerze mówiąc trochę nie dowierzałam ale postanowiłam to sprawdzić.Okazało się,że te opinie nie były ani trochę przesadzone.U mnie cała wizyta trwała może 7 minut.Po samym zabiegu jak i następnego dnia nie odczuwałam żadnego bólu,ani też nie miałam opuchlizny.Miałam przygotowane tabletki przeciwbólowe ale nie było potrzeby ich używać.W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera,a lekarzy z takim podejściem do pacjenta już się nie spotyka.Sama jestem na siebie zła,że przed tą wizytą straciłam tyle niepotrzebnych nerwów.Także wszystkim,którzy nie wiedzą jakiego chirurga wybrać polecam Pana Krzysztofa.Cena 600 zł.

Pan Pakulski wyrywał mi dwie ósemki: jedną, która krzywo wyrosła i drugą, która się nie wyrżnęła. Obydwa zabiegi były błyskawiczne i profesjonalne, a doktor w dobrym humorze zabawiał mnie rozmową (a raczej monologiem, bo z oczywistych przyczyn nie mogłem nawiązać dialogu). Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty! Wyrywałem ósemkę. Przed zabiegiem nastawiłem się na najgorsze. Jednak zostałem bardzo mile zaskoczony! Wszystko odbyło się bezboleśnie i trwało parę minut! DR PAKULSKI to naprawdę specjalista, a do tego asystują mu bardzo miłe Panie co dało efekt pozytywnie odebranej przeze mnie wizyty! Polecam wszystkim!!!

Bardzo sympatyczny Pan, który od razu budzi zaufanie. Zęba mądrości wyrwał mi tak umiejętnie, ze byłam zaskoczona, że już po wszystkim. Polecam

szczerze polecam tego chirurga, dzięki niemu dziś czuje się zdrowa. bardzo kompetentny, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, zawsze odpowie na każde pytanie. miły, uprzejmy i pomocny. szczerze polecam. TO MÓJ IDOL :)

Gorąco polecam doktora Pakulskiegio! Jednorazowo miałem usuwane cztery ósemki! Zabieg był blyskawiczny - usunięcie zębów zajęło z 30 minut i to mimo, że zęby były głęboko osadzone a do tego miały powykręcane korzenie, czego nie było widać na zdjęciu. Po zabiegu nawet specjalnie nie spuchłem (a przynajmniej nie tak jak mnie straszono). Szczerze polecam doktora Pakulskiego - jest świetnym specjalistą, a do bardzo miły człowiekem, co ma ogromne znaczenie. Jak dla mnie 5+ ;)

Usuwałam dziś u Pana Pakulskiego dwie ósemki, sam zabieg praktycznie nie bolał (odczułam tylko dyskomfort przy znieczuleniu :)) Doktor jest przezabawny i doskonale zajął mnie rozmową, po 30 minutach było już po wszystkim :)

Trafiłam do dr Pakulskiego z polecenia i nie zawiodłam się. Wyrwanie ósemki, która w całości była ukryta w dziąśle trwało dokładnie minutę! Po zabiegu - zero bólu, opuchlizna lekka. Do tego p doktor to osoba obdarzona wspaniałym poczuciem humoru i troską o pacjenta. Takie wyrywanie to przyjemność :)

Wspanialy lekarz, z czystym sumieniem moge polecic. Usuwal mi dwie zatrzymane osemki, zabiegi przebiegaly w milej przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Doktor bardzo wesoly, kompetentny i uprzejmy. Polecam

Genialny ! Pełen profezjonalizm i jakże miła atmosfera. Polecam wszystkim wzdrygającym się na myśl o usuwaniu ósemek. Informacja dla estetów - piękne wnętrza gabinetu :-)!

Genialny ! Pełen profezjonalizm i jakże miła atmosfera.
Polecam wszystkim wzdrygającym się na myśl o usuwaniu ósemek.
Informacja dla estetów - piękne wnętrza gabinetu :-)!

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław