Krzysztof Parobczy

Radiolog

Wspaniały lekarz. Pomimo długich terminów na badanie gdy coś się dzieje przyjął mojego syna po tygodniu na cito. Dokładny, skrupulatny, jak coś wyptarzy przy badaniu to jak ten pies gończy dąży temat aż dokładnie zbada. Polecam wybitny specjalista.

To najdokładniejsze badanie usg jakie widziałam.Widać ogromną pasję u pana doktora człowiek dokładny skrupulatny.Badanie godzinę trwało plus długi opis bardzo szczegółowy.Polecam!

Zdecydowanie najlepszy radiolog.Swój zawód wykonuje z niespotykaną pasją.Dociekliwy.Znajduje w badaniu rzeczy których nie widzą inni radiolodzy.Wysoka kultura osobista.Podaje rękę na powitanie i przedstawia się.Ogrzewa żel do usg.No po prostu inny świat.Badanie trwa długo i jest profesjonalnie opisane.Zdecydowanie polecam.

Bardzo polecam Pana Krzysztofa, dokładny, dociekliwy, w 100% poświęcony pacjentowi. P O L E C A M

Precyzja, talent. I niski koszt w stosuku do efektu badania i poświęconego czasu. Wdzięczna.

Wdzięczna.

Doktor Parobczy to profesjonalista. Poświęca choremy 100% swojej uwagi, nie żałuje swojego czasu na badanie. Wizyta na ogół trwa ponad godzinę. Nic dziwnego, że diagnozy są precyzyjne.