lekarz Krzysztof Paruzel

Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ze wstawieniem stentów. Ran przybywało i wyglądały coraz gorzej. Doktor wykonał zabieg na tydzień przed amputacją nogi, kiedy nie było już żadnych nadziei. W wypisie ze szpitala zamieścił wtedy adnotację, że noga zagrożona jest amputacją. Dzisiaj nie tylko tata nie ma nogi, ale walczy z zatrutym przez rany, osłabionym organizmem. To ignorancja, zaniedbanie i brak empatii wobec pacjenta, który zaufał opiniom w internecie i oddał się w "najlepsze ręce". Przykro mi pisać taką opinię. Wolałabym nie mieć takiej potrzeby. Ale chcę uczulić kolejnych pacjentów, że dobre opinie w internecie nie są podstawą do bezgranicznego zaufania lekarzowi. Niestety moja rodzina przekonała się o tym dobitnie.

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Polecam, szczegółowo opisuje przyczyny, leczenie, skutki choroby. Poświęca dużo czasu pacjentowi!

wspaniały lekarz,nie tylko mówi ale również słucha co pacjent ma do powiedzenia.polecam każdemu

Nigdy jeszcze nie spotkałem takiego lekarza, słysząc że miło widzieć pacjenta w tak dobrej formie i życzyć mu po wizycie lekarskiej miłego dnia,powrotu do zdrowia i podania ręki, to w Polsce sytuacja granicząca z cudem.Leczę się już ponad rok i z ponad kilkunastu wizyt, nie spotkałem się z złym humorem czy też Chamstwem Pana Doktora Paruzela, jak to u 99% "lekarzy" w Rybnickim szpitalu jest codzienną odpowiedzią na pytanie chorego. SZCZERZE POLECAM

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Lekarz z powołania! Traktuje pacjenta z niespotykanym szacunkiem, interesuje go człowiek a nie chory fragment!

Lekarz z powołania!

Kompetentny, rzeczowy, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Niewiarygodne, ale zadzwonił z wakacji za granicą żeby się dowiedzieć o mój stan zdrowia po operacji...!

Kompetentny, rzeczowy, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Lekarz z powolania,super czlowiek.Polecam kazdemu.

Lekarz z powolania,super czlowiek.Polecam kazdemu.

Lekarz z powołania,bardzo życzliwy i wyrozumiały.Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę w chorobie i bezinteresownej pomocy w znalezieniu dobrej kliniki.Miałam przyjemność spotkać się z doktorem prywatnie jak i w szpitalu, gdzie okazuje taką samą życzliwość i zainteresowanie pacjentem. Polecam tego lekarza!!!