lekarz Krzysztof Pasierbek

Chirurg ogólny

Rewelacyjny lekarz. Duże doświadczenie i wiedza. A przy tym naprawdę miły gość, bo umie się zachować jak rzadko kto. Prosta sprawa...rzadko który lekarz zagląda na salę operacyjną na pacjenta zanim jeszcze ten zostanie uśpiony. Ja właśnie w BCO trafiłem pod jego nóż i sobie tak leżę...na stole a tu wchodzi...pan doktor Pasierbek i jak gdyby nigdy nic, po prostu wita się ze mną, podając rękę. Rzadki przypadek, za to miły, że hej! Po prostu facet wie co to dobre maniery i tyle. Poradził sobie z dość trudnym moim przypadkiem kamicy żółciowej. Kiedyś operował też naszego znajomego i ten też go zachwalał. Człowiek dusza, jednym słowem.

Wspaniały lekarz i człowiek, duże doświadczenie,otwarty na problemy ludzi chorych. Jestem wdzięczną pacjętką. Moja opinia nie jest odosobniona bo dużo bardzo pochlebnych komentarzy usłyszałam w szpitalu. Polecam

operował mi zaawasowanego raka jelita i dzieki bogu jemu zyje juz prawie 4 lata

operował mi zaawasowanego raka jelita i dzieki bogu jemu zyje juz prawie 4 lata

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

ul. Krasińskiego 30
NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
ulica Szkolna 799
43-374 Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza