prof. dr hab. n. med. Krzysztof Paśnik

trudno tego lekarza ocenić, gdyż szpitalu ewidentnie zajmuje się bardziej pacjentami którzy do niego chodzą prywatnie.Trudno od niego uzyskac informację bo jest nieuchwytny. Na chirurgii która prowadzi w WIM w ogóle trudno cokolwiek się dowiedzieć

Podczas wizyt w gabinecie nie wzbudził mojego zaufania:), ale podczas pobytu w szpitalu był niesamowity, wspierał, tłumaczył. Lekarz godny polecenia,

Lekarz godny polecenia,

Wspaniały lekarz pomimo, że wojskowy ale ciepły, konkretny i zawsze starający się pomóc pacjentowi. Nigdy nie zostawił mnie bez pomocy. Nie tylko lekarz ale cudowny człowiek. Wizyty prywatne ale jak potrzebny szpital to zawsze przyjmie, wzór do naśladowania.