dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta, Ginekolog położnik, RTG

bardzo dobry specjalista. Szkoda ze tak mało jest właśnie takich lekarzy.

bardzo dobry specjalista. Szkoda ze tak mało jest właśnie takich lekarzy.

BARDZO KOMPETENTNY UPRZEJMY POZDRAWIAM SERDECZNIE .

BARDZO KOMPETENTNY UPRZEJMY POZDRAWIAM SERDECZNIE .

Fakt że ten lekarz prowadził tylko moją ciążę a nie leczył z choroby, ale bardzo go polubiłam...jest miły , dowcipny a zarazem kompetentny. Odpowiada na wszystkie pytania i nigdy nie zawołał ode mnie żadnych pieniędzy!! Polecam

Doskonały fachowiec, ze specyficznym poczuciem humoru. Polecam

Doskonały fachowiec, ze specyficznym poczuciem humoru. Polecam

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz - byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz

Nie wyobrażam sobie innego lekarza to nie miejsce na opisywanie mojego stanu w jakim byłam a teraz mówiąc prosto jetem zdrowa tylko zostały mi systematyczne kontrole. -mogę tylko powiedzieć dobry lekarz i polecam dalej tak jak i mi go polecono.

-mogę tylko powiedzieć dobry lekarz i polecam dalej tak jak i mi go polecono.

podczas pierwszej wizyty wzbudzil moje zaufanie,kompleksowo podszedl do mojego problemu zdrowotnego,poswiecil duzo czasu odpowiedziadajac na moje pytania.Po wizycie wiedzialam,ze jest odpowiednim lekarzem,aby wykonac moj zabieg.polecam dr.goraco innym pacjentkom

PAN DOKTOR NIE UDZIELIŁ MI ŻADNEJ INFORMACJI GDY CZEKAŁAM DO NIEGO TYLKO ZAPROSIŁ MNIE NA PRYWATNA WIZYTĘ. ZA KTÓRA TRZEBA SŁONO ZAPŁACIĆ !! WYJĄTKOWY "TYP" NIGDY SIĘ Z TAKIM TRAKTOWANIEM SIĘ NIE SPOTKAŁAM!!!!!!!!!LICZY SIĘ TYLKO KASA!! NIE POLECAM

Mam do doktora zaufanie i polecam. Jestem po przebytej chorobie nowotworowej. Potrafi zawsze uspokoic, albo wyjasniając problem lub zlecając dodatkowe badania. Pod jego opieką czuje się bezpiecznie!

Ta cena obowiązywała kilka lat temu. Sposób leczenia nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, ale można twierdzić, że te zastrzyki (300 zł x 6 szt.) miały uśpić moją chorobę. Widocznie jestem oporna na leczenie kosztowne, tanie też. Tylko wystarczyłoby powiedzieć pacjentce, że "taka jej uroda" i ma dać sobie spokój a nie wydawać kasę. Wróciłam do poprzedniego lekarza i tego mogę polecać. Zej.