lek. med. Krzysztof Pietraneklek. med. Krzysztof Pietranek - zdjęcie profilowe

lek. med. Krzysztof Pietranek

Radiolog

Witam wszystkich. Od ponad 25 lat jestem lekarzem.
Wykonuję wszystkie badania związane z radiologią.
Szczególnym moim zainteresowaniem cieszą ...

Witam wszystkich. Od ponad 25 lat jestem lekarzem.
Wykonuję wszystkie badania związane z radiologią.
Szczególnym moim zainteresowaniem cieszą się badania usg w których od lat się specjalizuję popierając umiejętności licznymi certyfikatami.Wykonuje wszelkie badania usg dorosłych oraz dzieci włącznie z badaniami przepływowymi oraz ortopedycznymi.Podobnie badania mammograficzne .

Szczerze polecam. Miałam duże problemy z moimi piersiami. Po wykonaniu badania usg doktor stwierdził że muszę szybko wykonać dodatkowe badania. Sam załatwił mi wizytę w szpitalu w Jaworznie. W ramach programu wykonałam mammografię i biopsję i zostałam skierowana na oddział chirurgiczny . Okazało się że mam raka.Teraz już jestem po operacji i bardzo dziękuje za pomoc.

Byłam u Doktora już 3 razy . Za każdym razem z innym badaniem, Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania . Miał czas , ażeby wszystko wyjaśnić i skierować do odpowiednich specjalistów. Nigdy nie pomylił się w diagnozach.Teraz już wiem dlaczego ma takie duże kolejki.

Szczerze polecam. Bardzo dokładnie wykonuje badania , choć szybko. Znalazł mi choroby których wcześniej inni lekarze nie zobaczyli. Doradził do kogo się udać i dzięki temu wyleczyłem kolano.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Jaworzno"?

ulica Gwarków 1

41-500 Chorzów
Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy
ulica Wiejska 72G
NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów