dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Ortopeda dziecięcy

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko

Z całego serca polecam dr Pietrzaka. Dzięki niemu wszystkie strachy związane z operacją mojego dziecka minęły. Guz kolana został usunięty. Pan doktor otoczył nas wspaniałą opieką, a nasza córeczka go polubiła. Polecam doktora!

Doktor Pietrzak leczył naszą córkę z wady stópki. Leczenie zakończone sukcesem. Poza tym duzo uśmiechu, żartu, dobrych rad. Cały ten stres, dzięki doktorowi został złagodzony. Jestem pewna, że doktor został lakarzem, po to, żeby pomagać ludzom

Bardzo miły Pan Doktor! Byliśmy z 4 - letnią córeczką. Pan Doktor wszystko nam dokładnie objaśnił i opowiedział. Zdecydowanie polecam!

Sympatyczny, skromny, szanujacy chorego. Byłam przedtem u innego lekarza poczułam się malutka. Krzysztof Pietrzak potraktował mnie i moje dziecko naprawdę fachowo, ale i z duzym szacunkiem. Uśmiech w zyciu tez jest ważny.

Bardzo fajny ortopeda i człowiek. Widać, że ma ogromną wiedzę, a jednoczesnie jest bardzo sympatyczny, skraca dystans między chorym a lekarzem. Żadne z niego panisko.

Bardzo fajny ortopeda i człowiek.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo mi się podoba, że kompleksowo bada dziecko. Bioderka, stopy, głowka, kręgosłup. Bez pospiechu. Wszystko objaśni. OK

Wizyta dotyczyła koślawości kolan. Lekarz wzbudza zaufanie, wydaje się kompetentny. Chyba ze spokojnym sumieniem mogę polecić

Dobra propozycja na usg bioderek w Lesznie.

Dobra propozycja na usg bioderek w Lesznie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Poznań"?

28 czerwca
61-505 Poznań
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno