dr n. med. Krzysztof Piotr Folta

2,7
2,2

Nie polecam ani konsultacji, ani leczenia u Doktora Folty. Jest wyniosły, owszem, ale wybaczyłabym mu każde zachowanie gdyby tylko był kompetentny. Poświęca bardzo mało czasu na badanie i wizytę, rozumiem, jest kolejka, ale gdy się widzi pacjenta z wadą raz na rok, może warto coś więcej zbadać, niż tylko spojrzeć na rtg. Nie stwierdził koślawości u dziecka z koślawością, nazywając to prawidłowością u każdego rosnącego dziecka. Ponadto uznał, że fizjoterapią kręgosłupa się nie leczy, bo to jakby chcieć naprawić fizjoterapią stół. Nasz stracony czas przeliczony na lata. pozdrawiam i życzę zdrowia.

Nie polecam! Tak nieuprzejmego i bezczelnego człowieka w życiu nie spotkałam! Nie wystarczy tylko skończyć studiów i mieć "wiedzy", ale przede wszystkim trzeba mieć powołanie i podejście do pacjenta. A Panu doktorowi po prostu najwyraźniej już się nie chce. Może to wypalenie zawodowe. Do pacjenta odnosi się w sposób bardzo lekceważący. Zupełnie nie bierze pod uwagę uczuć innych. Matkę, która troszczy się o zdrowie swojego dziecka, traktuję z góry i bezczelnie odpowiada na zadawane pytania, albo i nie w zależności od humoru. Nie dość, że człowiek czeka na wizytę, cały dzięń zmarnowany i nic nie załatwione. Bo oczywiście mimo, że kilku specjalistów już się wypowiedziało, pan doktor wie najlepiej i nie każe niczego badać dogłębnie, bo może samo przejdzie. Dodam, że problem jest nie banalny i być może nawet onkologiczny, czego z udziałem pana doktora z pewnością się nie dowiem. Nikomu nie życzę takiej niesprawiedliwości. NIGDY WIĘCEJ. Odradzam z pełnym przekonaniem.

Konsultowałam moja córkę u dr Krzysztofa Folty. Był bardzo miły, uprzejmy i rzeczowy. Dokładnie zapoznał się z historią choroby mojego dziecka i wskazał metodę jej leczenia. Zastosowana metoda okazała się skuteczna i obecnie moje dziecko jest zdrowe. Uważnie wysłuchał przekazywanych przeze mnie informacji o dziecku, pytał o istotne kwestie dotyczące jej zdrowia. Chętnie i uprzejmie odpowiadał na wszystkie moje pytania. W konsekwencji ja o Panu Doktorze mam bardzo dobre zdanie i z pewnością poleciłabym tego lekarza.

Kilkanaście lat temu byłam operowana przez dr Foltę. Uważam, że jest on specjalistą na skalę europejską, gdyż z powodzeniem podejmował się zabiegów, których inni lekarze nie chcieli wykonać. Dr Folta i jego lekarze uratowali zdrowie wielu dzieci, którym wcześniej zrobiono krzywdę nieumiejętnymi operwcjami. Cz

Syn wymagał pilnego zabiegu operacyjnego, a ten pan pseudo doktor przez trzy lata nas zwodził, przejeżdżaliśmy 150 km jedynie na wizyte ktora trwała 5-7 min i kolejne zdjęcie rtg. Straciłam cierpliwość i jakież było moje zdumienie gdy dwaj całkowicie rożni ortopedzi stwierdzili ze zdjęcia ktore wykonywano mojemu dziecku niczego nie wnoszą i niczego nie dowodzą byly całkowicie niepotrzebne... Pan dr podczas wizyt był niemiły i bardzo sie spieszył, nie lubił gdy zadawało się pytania. Pewnie nadal trwalibysmy w martwym punkcie nie robiąc nic by polepszyć jakość życia mojego dziecka nam tez tak bylo wygodnie a pan dr nas pocieszał ze jakos to będzie. Dziękuję Bogu ze stracilam cierpliwość i pojechałam prywatnie do innych ortopedów dziecięcych. Taki lekarz nie powinien kierowac odziałem w szpitalu. Nie polecam

Przykro mi bardzo ale Pan doktor okazał się kolejnym lekarzem traktującym pacjenta jak coś gorszego! Cała wizyta trwała może minutę? w porywie do dwóch (na wizytę czekałam ponad trzy miesiące). Pan doktor jest nie miły, nie potrafi po ludzku odpowiedzieć na zadane pytanie, wręcz zachowuje się bardzo bezczelnie, ja chciałam tylko wyjść z gabinetu i już tam nie wracać. Teraz szukam innego ortopedy i już prywatnie. Mimo opłacanych podatków człowiek przekonuje się że jak dodatkowo nie zapłaci to będzie traktowany jak śmieć!!! Nie polecam!!!