lekarz Krzysztof Piotrowski

Pediatra

Bardzo polecam. Trafilam przez przypadek. Zbadal mi corke, dobral antybiotyk taki bym podawala w domu a nie wyladowala w szpitalu. Przy placeniu za wizyte machnal reka i powiedzial zebym wykupila lekarstwa corce. Zmieniam swojego starego pediatre na niego. Poswiecil duzo czasu jej podczas badania, nie odburkiwal na moje pytania, udzielil mi wszystkich odpowiedzi. Widac ze ma podejscie do dzieci. Dzieci go lubia, jest dobrym czlowiekiem. Zaluje ze tak pozno trafilam do niego i błąkalam sie miedzy kilkunastoma innymi lekarzami z dziecmi.

Pan Doktor jest dla mnie wyrocznią jeśli chodzi o stan zdrowia mojej córki. Kompetentny, odpowie na wszystkie pytania, ale najbardziej cenię Pana za poświęcany czas. Bywałyśmy bardzo krótko i dłużej niż przewidywane 15min. Wszystko zależnie od potrzeb. Świetne podejście do dzieci, humor - jeśli jest do śmiechu. Oczywiście Polecam - choć wiem, że wtedy o wizytę będzie trudniej ;) Chylę czoła Panie Doktorze

Zbada cierpliwie dokładnie odpowie na pytania doradzi warto skorzystac a i w aptece nie dostaniesz zawału nie przepisuje bzdurnych suplementow super drogich

Wspaniały specjalista, dobry człowiek. Oddany pracy i dzieciom. Bardzo cierpliwy. Moje dziecko go uwielbia.

Najlepszy pediatra po słońcem, kompetentny, ma niesamowicie dobre podejście do dzieci-dzieci Go uwielbiają, zawsze trafia z diagnozą, sympatyczny i z humorem :)

Jest naprawdę bardzo miły, choć trochę cicho mówi i trzeba się wsłuchiwać. Bardzo dobry lekarz. Polecam

1,5 miesięcznego malucha, to chyba generalnie ciężko leczyć w domu,większośc i tak trafia do szpitala,jak mój mały,mimo dobrych chęci lekarek w przychodni,za co im chwała.Chyba Aniu trochę przesadziłaś z tym negatywem, nie każdemu facetowi się podobasz.....

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM!!!!!!!!LECZY DZIECI W NASZEJ RODZINIE OD 20 LAT!!!!!!!!!!!!!

Godny polecenia lekarz i specjalisty znający się na powikłaniach genetycznych.Potrafi wytłumaczyć na czym polega ewentualny problem i rozchwiać wszelakie wątpliwości.Po prostu jest wspaniały.Prowadził moją ciąże ,kuzynki i ciotki która miała w owym czasie 42lata i żadna z nas się na nim nie zawiodła.Polecamy!!!!

Pan doktor godny polecenia. Wszystko dokładnie tłumaczy. Cierpliwie bada, nawet płaczące dziecko. A wizyta z receptami w aptece nie powoduje zawału serca.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Dębica"?

Centrum Medyczne Liszki
ulica Wadowicka 8W
Rydla 3

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów
Zespół Poradni Specjalistycznych
Krakowska 91
Gawrzyłowska 7 A
39-200 Dębica
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9