lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd żaden inny dentysta nie zwrócił mi uwagi. Szczerze polecam :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Drawsko"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6