lekarz Krzysztof Pol

Urolog

Ten człowiek nie powinien leczyć łudzi, co gorsza jest ordynatorem. Przestrzegam przed wizytą u tego człowieka.

Szczerze polecam Doktora Pola, dwa tygodnie temu mnie operował, oby więcej takich lekarzy jak Pan Krzysztof.

Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą a zarazem dobrym człowiekiem. Bardzo mi pomógł, polecam!

lekarz powinien wzbudzać zaufanie swego pacjenta mieć dużo cierpliwości i wyruzumialości a taki jest właśnie doktor Pol

Kilka lat temu, poszedłem się zbadać bo miałem stulejkę. Ja uważałem że potrzebne jest obrzezanie, on poradził maść i miał racje. Cała wizyta i atmosfera przyjemna i profesjonalna.

Polecam! Pan doktor był bardzo uprzejmy. Wytłumaczył co mi jest i dokładnie opowiedział jak będzie wyglądać leczenie. Jestem bardzo zadowolony.