dr n. med. Krzysztof Polak

Dobry lekarz, dobry człowiek. Chyba jedyny ginekolog, który szanuje to, że dla kobiety zawsze wizyta u ginekologa to sytuacja krępująca. Potrafi sprawić, że pacjent czuje się jak człowiek a nie obiekt badań. Pan doktor prowadził moją ciążę oraz później odkrył poważną wadę - załatwił szybko szpital i sam mnie zoperował. Na prawdę jakby nie on, mogłoby nie być ciekawie. Polecam

Super, kulturalny,taktowany lekarz dzięki niemu mam coreczke a latwo nie bylo. Teraz spodziewam się kolejnego i znów zaufalam temu lekarzowi, nie lekceważy moich objawów a w razie czego wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości . Jestem bardzo zadowolona z jego fachowości, lekarz godny polecenia

W 100% polecam. Podczas każdej wizyty wszystko cierpliwie tłumaczył. Nawet rysował na karteczkach co i jak będzie wykonane, tak aby mnie uspokoić. Zresztą widać, że zależy mu na pacjentkach, ode mnie odbierał tel w sobotę po 23 i instruował co i jak mam robić. Na 2 wizycie zaskoczył mnie że doskonale pamięta mnie i mój przypadek i tak było za każdym razem. Traktuje pacjentki jak ludzi a nie jak kolejny przypadek. Miły kulturalny.

Dla mnie najlepszy lekarz .prowadzil moje dwie ciążę. Gdy przy drugiej okazało się coś nie tak z dzieckiem to on postawił na nogi dwa szpitale ten dla mnie i ten dla dziecka gdzie miało być operowane. Gdy córeczka zmarła 4dni po porodzie pokazał że jest tez czlowiekiem a nie tylko lekarzem i też sie tym przejmowal .ludzie gdy cos jwst nie tak winią lekarza a ja zawdzięczam mu to że donosiłam i było mi dane chociaż ją zobaczyć

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy. Uratował moje jajniki przed wycięciem - inny szpital chciał mi je wyciąć ze względu na torbiele. Po za tym w razie problemów można do niego dzwonić i się poradzić. W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy.
W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Lekarz co najmniej dziwny. Po zmianie z innego gin na niego w 8 mies ciąży, po 8mieś bycia na l4 zadawał pytania w stylu "czy pani aby na pewno nie moze pracowac' badź "sytuacja biurowa w pani firmie mnie nie interesuje, wiec jak dam pani l4 to pojde pani na reke..." za jedyne 100zł!!!Po rozejsciu spojenia łonowego, które kwalifikuje do cc nie wydał takiego zalecenia. Na szczescie w terminie mojego porodu był na urlopie wiec w szpitalu inny lekarz podjął decyzje o wykonaniu cc co uchroniło mnie przed wielomiesiecznej rehabilitacji. Podsumowujac:dajac l4 robi łaske mimo tego, ze sie mu płaci, uprzejmnie ale stanowczo odmawia wszystkiego co jest mu nie po drodze np cc mimo wskazan, uparty katolik, który twierdzi, ze bol porodowy jest do przezycia wiec trzeba cierpiec, na usg w gabinecie nie mozna dojrzec dosłownie niczego...nie polecam tgo pana!!!

hmmm jak czytam te wszystkie komentarze na temat pana doktora, to mozna pomyslec ze naprawde dba o pacjentow. Ja pana Krzysztofa Polaka nie polece niekomu, bo o malo nie doprowadzil mnie do raka szyjki macicy, raz czasem dwa razy do roku chodzilam na badania kontrolne, zrobil mi tylko usg stwierdzajac ze wszystko jest wporzadku, ufalam mu bo przeciez to taki dobry lekarz, w 2010 roku zdarzylo sie tak ze nie moglam pojsc do niego jak co roku i skorzystalam z krakowskiej kliniki ginekologicznej, wchodzac do gabinetu powiedzialam to samo co roku u pana Polaka, badania kontrolne, zrobil mi usg, cytologie, wymazy czego nigdy mi nie robiono:( okazalo sie ze mam dysplazje 3 stopnia, flore bakteryjna wysokiego stopnia, z calej choroby wyprowadzila mnie wpaniala pani doktor Aneta Sempka, dlugo trwalo leczenie ale za to jestem jej bardzo wdzieczna, kobieta zna sie na swoim fachu.

Absolutnie fantastyczny człowiek. Kompetentny lekarz.Prowadził moją ciążę i przez cały czas byłam spokojna, wiedząc że się mną opiekuje, a nie tylko traktuje jak kolejną sztukę do odhaczenia. Cierpliwie tłumaczył mi i mężowi co bada na usg.Podczas pobytu w szpitalu przychodził, upewniał się że wszystko w porządku, zapewniał, żeby w razie jakichkolwiek problemów się z nim kontaktować. Polecam każdej kobiecie!

Człowiek dusza, miły,spokojny, z każdej ciąży się cieszy jakby to było Jego dziecko, wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas mojego pobytu w szpitalu zawsze znalazł czas, aby przyjść zapytać jak się mam i jak się czuję moje dziecko. Obecnie chodzę do Niego będąc w ciąży z drugim dzieckiem i nie wyobrażam sobie, aby moją ciążę mógł prowadzić inny lekarz. Przy jego opiece lekarskiej czuję się spokojna o siebie i swoje dziecko, człowiek kompetentny i mający duży bagaż doświadczenia zawodowego. Zawsze służy pomocą i dobrą radą.Na stawiane pytania zawsze bardzo dokładnie i wyczerpująco odpowiada.

Witam, Pana dr Polaka polecam i zawsze będę polecać, ponieważ to Anioł a nie człowiek. Dzięki Panu dr mam swoja upragniona córeczkę, gdybym pozwoliła prowadzić ciąże która była zagrożona lekarzowi do którego uczęszczałam to dwukrotnie musiałabym zmierzyć się z bólem, który czuje kobieta gdy poroni. Pan dr Polak zrobił wszystko, abym ciąże donosiła i teraz cieszyła się z córeczki. Obecnie prowadzi moja drugą ciąże i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest to lekarz, któremu można zaufać, który zna pacjentki z imienia i nazwiska, pomimo tak ogromnej ich ilości. Polecam !!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pszczyna"?

Piotr Lasatowicz

NZOZ "Poradnia Ginekologiczno-Położnicza"