dr n. med. Krzysztof Polak

Bardzo dobry lekarz, szacunek, odpowiedzialność, cierpliwość, delikatność oraz indywidualne z sercem podejście informacyjne do pacjentki - profesjonalne. Polecam...

Dobry lekarz. Dobry człowiek. Cenię za kompetencje, dużą kulturę i szacunek, z jakim się odnosi do drugiego człowieka. Przeprowadził moją poważną operację. Wszystko wytłumaczył. Nie zostawił z wątpliwościami i strachem.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Nie życzę żadnej kobiecie żeby musiała mieć styczność z tak nieempatyczną osobą. Nie wiem z czego wynikają tak pozytywne opinie ale może Pan Doktor jest zupełnie inny dla swoich pacjentek a inny dla kobiet które spotyka podczas dyżuru w szpitalu tak jak było to w moim przypadku. Był bardzo niedelikatny podczas badań i w ogóle nie zwracał uwagi na mój komfort. Informację o poronieniu przekazał, nawet nie patrząc na mnie - "nic nie ma, jutro zabieg", kiedy ledwo stojąc na nogach dowiadując się o poronieniu spytałam czy mąż może do mnie przyjechać to miał z tym tak wielki problem (mimo, że leżałam sama na sali), że musiałam błagać.

Empatia , wrażliwość, uczciwość i kompleksowa opieka to atuty Pana doktora . Nie zostawia pacjentki samej sobie wszystko dokładnie tlumaczy . Moja operacja i powrót do zdrowia przebiegły idealnie pod pełna kontrola .

Empatia , wrażliwość, uczciwość i kompleksowa opieka to atuty Pana doktora .

Doktor Polak się zmienił... To już nie jest ten sam lekarz, którym był jakieś 8 lat temu... Niestety wizyty u niego trwają ok 5 minut.. Na szybko.. I najlepiej już o nic nie pytać i cieszyć się życiem. Dla niego wszystko jest takie łatwe, zero empatii. Wydaje mi się, że idzie na ilość a nie jakość. Kiedyś był uprzejmy teraz niestety już nie... Patrzy tak żeby zapłacić i szybko wyjść. Źle postawił mi diagnozę, zgłosiłam się do innego lekarza okazało się, że muszę się leczyć... A Doktor Polak mi wmawiał, że za bardzo panikuje... Nie polecam...

Dr. Polak to lekarz z powołania.Zawsze życzliwy i wyrozumiały. Chodziłam na prywatne wizyty, później byłam w szpitalu (ciąża pozamaciczna ;( ) i tam również byłam pod jego opieką. Nie mogę powiedzieć złego słowa na Doktora,ponieważ na prywatnej wizycie jak również w szpitalu

Dobry lekarz, dobry człowiek. Chyba jedyny ginekolog, który szanuje to, że dla kobiety zawsze wizyta u ginekologa to sytuacja krępująca. Potrafi sprawić, że pacjent czuje się jak człowiek a nie obiekt badań. Pan doktor prowadził moją ciążę oraz później odkrył poważną wadę - załatwił szybko szpital i sam mnie zoperował. Na prawdę jakby nie on, mogłoby nie być ciekawie. Polecam

Super, kulturalny,taktowany lekarz dzięki niemu mam coreczke a latwo nie bylo. Teraz spodziewam się kolejnego i znów zaufalam temu lekarzowi, nie lekceważy moich objawów a w razie czego wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości . Jestem bardzo zadowolona z jego fachowości, lekarz godny polecenia

Dla mnie najlepszy lekarz .prowadzil moje dwie ciążę. Gdy przy drugiej okazało się coś nie tak z dzieckiem to on postawił na nogi dwa szpitale ten dla mnie i ten dla dziecka gdzie miało być operowane. Gdy córeczka zmarła 4dni po porodzie pokazał że jest tez czlowiekiem a nie tylko lekarzem i też sie tym przejmowal .ludzie gdy cos jwst nie tak winią lekarza a ja zawdzięczam mu to że donosiłam i było mi dane chociaż ją zobaczyć

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy. Uratował moje jajniki przed wycięciem - inny szpital chciał mi je wyciąć ze względu na torbiele. Po za tym w razie problemów można do niego dzwonić i się poradzić. W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy.
W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.