Kontakt bezpośredni<br/>

607098338<br/>
www.chirurgia-plastyczna-potocki.com.pl<br/>
testy@chirurgia-plastyczna-potocki.home.pl
</strong>

Wykonywałam korektę powiek,jestem ogólnie zadowolona jednak nie wiadomo dlaczego zdjęto mi b.szybko szwy i zostały mi głębokie dziury.Tuszuję to korektorem jednak nie o taki efekt mi chodziło, długo szukałam lekarza i czekałam na termin. Zabieg nie należy teź do tanich, miałam wrażenie, że doktor spieszy dię na urlop i chce szybko uporać się z obowiązkami, na wizycie po, stwierdził, że wszystko jest fantastycznie i jest w procesie gojenia.może mam pecha , ale nie polecę tego lekarza nikomu więcej

Mądry, profesjonalny lekarz. Mało mówi, ale robi cuda. Inni dużo gadają i nic więcej...polecam wszystkim!

Szczerze polecam. Piersi po powiekszeniu wygladaja bardzo naturalnie, zadnych koplikacji (juz prawie rok po zabiegu). Jestem bardzo zadowolona

Pan doktor jest naprawdę świetny. Bardzo cierpliwy,opanowany,miły i troskliwy o pacjenta.kompetentny. jestem bardzo zadowolona że trafiłam na niego. polecam w 100%

Polecam dr Potockiego. Operowalam brzuch z przepuklinami, a pózniej piersi. Profesjonalista pod każdym względem. Dziękuje za poświęcenie. I polecam w tych dwóch dziedzinach.

Świetny lekarz, kompetenty. Mialam zabieg podniesienia i redukcji piersi - jestem super mega zadowolona :-)) POLECAM!

uwielbiam pana doktora. jak dla mnie wszystko super. piersi wyszły rewelacyjnie. polecam

Miesiac temu operowal mnie dr.Potocki i jestem bardzo zadowolona ...efekt jest niesamowity.POLECAM!

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji i gorąco polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji i gorąco polecam tego lekarza.

Doktor Potocki robił mi korektę czubka nosa. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Doktor wytłumaczył wszystko, bardzo miły, tylko mało mówi:) Dla mnie troszkę za mało informacji po zabiegu. Klinika bardzo przyjemna, pielęgniarki miłe i otaczają opieką, chociaż spodziewałam się troszkę lepszej opieki. Cena za zabieg w porównaniu do innych klinik dość wysoka ale warto.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12
Linea Corporis