lekarz Krzysztof Potocki

607098338<br/>
www.chirurgia-plastyczna-potocki.com.pl<br/>
testy@chirurgia-plastyczna-potocki.home.pl
</strong>

uwielbiam pana doktora. jak dla mnie wszystko super. piersi wyszły rewelacyjnie. polecam

Odradzam w kwestii korekty nosa. Totalny brak kompetencji i umiejętności. Wyglądam gorzej niż przed operacją. Nos jest po prostu obleśny.

witam, Pan doktor operowałrsi mojej przyjaciółce. wyszły rewelacyjnie. ja zoperowalam nos - niestety zabieg tak naprawde pogorszył efekt wizualny twarzy. mam kształ skoczni narciarskiej, szukam kogos kto to poprawi. piersi super, nos beznadzieja...

Należę do grupy zadowolonych pacjentek doktora Potockiego. Polecam jego usługi wszystkim zainteresowanym zabiegami upiększającymi. Słyszałam opinie, że jest małomówny, ale tu bardziej chodzi o to, że mówi tyle ile trzeba :)

Doktor Potocki robił mi korektę czubka nosa. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Doktor wytłumaczył wszystko, bardzo miły, tylko mało mówi:) Dla mnie troszkę za mało informacji po zabiegu. Klinika bardzo przyjemna, pielęgniarki miłe i otaczają opieką, chociaż spodziewałam się troszkę lepszej opieki. Cena za zabieg w porównaniu do innych klinik dość wysoka ale warto.

Bardzo spokojny, wyciszony i skupiony na swojej pracy. Wypowiada tylko tyle słów ile potrzeba :) Kompetentny profesjonalista. Na pewno jest specjalistą od powiększania piersi i w tym temacie go polecam. Klinika bardzo fajna, pracownicy sympatyczni, pomocni, zaangażowani. Bardzo miłe relacje między pracownikami kliniki co stwarza miłą atmosferę

Oszczędny w słowach, sympatyczny i bardzo sprawny chirurg. Usuwał mi 5mmm znamię po lewej stronie twarzy. Po dwóch tygodniach od zabiegu szwagier - po uważnym przypatrywaniu się - miał zauważyć niewielką bliznę, ale po lewej stronie! Dr Potocki praktycznie nie zostawił śladu. Serdecznie polecam, świetny fachowiec.

Serdecznie polecam, świetny fachowiec.

Operacja bardzo ważna dla mnie, zmniejszenie biustu. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i nie miałam nawet chwili wachania. Operacja przeprowadzona bezproblemowo, bez komplikacji, powikłań itp. Ogólnie rewelacja. Polecam każdemu tego lekarza.