lekarz Krzysztof Potocki

RTG, Ginekolog położnik, USG

zero kompetencji!!!najlepiej to mu tylko kase smarowac, chodzić prywatnie bo państwowo niczego nie powie, nie ma podejścia ani powołania. Po co taki pracuje państwowo skoro nie wykonuje tego rzetelnie. Niech sobie siedzi w tej swojej prywatnej przychodni

prywatnie przeuprzejmy, dokładny ale kiedy pojawiają się 'schody" to się zmienia. dzieci lubi w 3d na zywo niekoniecznie, moja ciąza była zagrożona, poród wzbudzał spekulacje-wskazania do cc, ale pan doktor ''na szczęście konczyl dyżur. kiedy odwiedzilam go na wizycie poporodowej z dzieckiem dał mi wręcz do zrozumienia że to nie przedszkole, nawet nie przywitał sie z tym ''maluszkiem" którego tak uwielbiał przez 9 mies, kiedy naciągał mnie na kasę. mam mega mieszane uczucia, bo zlecił (prywatnie) takie badania, po których wyszły kosmiczne rzeczy, których nie można leczyć w ciąży (czyli tylko niepotrzebny stres), żeby potem mnie olać, że mam sobie sama radzić, bo temat przerósł pana doktora, co nie szkodziło jednakże w umawianiu mnie dodatkowo na kolejne wizyty, pomimo, że ciąże prowadził juz patolog ciązy w W-wie. czyli chyba jednak jestem przeciw

Pamiętajcie że dla niego to jest praca... on może coś zrobić dodatkowo dla kogoś ale nie oczekujcie że będzie kochał każde dziecko jak własne... (to też człowiek, pracuje, uczy się i nie ma złych intencji ale nie bądźcie zdziwieni że chce kasę za prywatną wizytę - to jest jego praca). Pokażcie mi lekarza który będzie dla Was pracował za darmo??? A kto z Was pracuje za darmo? Jak ktoś nie chce nie musi chodzić prywatnie, jeżeli jest "nie kompetentny" to każdy ma prawo iść do innego lekarza - jest ich wielu.
Mi osobiście pomógł urodzić z własnej woli i zainteresowania podczas gdy mój prywatnie opłacany (i to duzo) lekarz poszedł do domu bo wybiła 16:00 (wiedząc że właśnie przed chwlią zaczął się problem z porodem. Gdyby nie on to moje dziecko mogło by być chore albo gorzej...
Nigdy mnie nie namawiał na koszty które były zbędne, zawsze zlecał odpowiednie badania i udzielał informacji gdzie mogę je zrobić (za darmo również - ja wybierałam i robiłam jak uznałam za stosowne), tłumaczył szczegółowo każde zagadnienie które było dla mnie nie jasne. Od chwili porodu chodzę do niego i wiem że mogę mu zaufać, dobrze się mną opiekuje i zawsze kiedy mam jakiś problem mogę przyjść a on zawsze ma czas i zawsze wizyta jest normalną wizyta a nie popędzaniem i bagatelizowaniem sprawy z jaką przyszłam. Teraz dobrał mi dobrą antykoncepcję i też jestem zadowolona.
Dobry lekarz i co ważne uczestniczy w sympozjach - uczy się nowych rzeczy inwestuje w siebie i gabinet. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.polecam każdej kobiecie.

Bardzo dobry lekarz.polecam każdej kobiecie.

Zaawansowana endometrioza i duża torbiel (6 cm) a pan "doktor" na usg nic nie zobaczył-to chyba mówi samo za siebie.

Nie polecam tego lekarza.To jest dobry lekarz, ale nie do leczenia. Za to jest świetny do naciągania kasy.Miałam problem z zajściem w ciążę, pan doktor był totalnie bezradny, nawet nie potrafił zlecić kompleksowych badań hormonalnych do oceny cyklu. Nie wykazał nawet zainteresowania aby mi pomóc. W przypadku"trudnej" ciąży nie jest w stanie pomóc. Tak więc pacjentka będzie zadowolona jeśli nie zgłosi się z poważnym problemem.

Kompletna ignorancja pacjentki ciezarnej wrecz straszenie jej i sugerowanie ze najlepiej zrobic badania w wlasnym zakresie czyli prywatnie najlepiej w jego gabinecie w szpitalu nie ma odpowiedniego sprzetu i czasu na przeprowadzienie usg ciazy. A co jesli kogos nie stac na wizyte prywatna???? Taka osoba nie zasluguje na opieke medyczna???

nie polecam tego lekarza jest dobry gdy z ciążo nic się nie dzieje ja poroniłam w 17 tygodniu ciąży chociaż dwa dni wcześniej byłam na wizycie i wszystko według pana doktora było dobrze OCZYWIŚCIE chodziłam prywatnie`i wydałam dużo pieniędzy na badania i USG 3D 4D tylko teraz zastanawiam się to co jak i tak straciłam dziecko . Pan doktor jest bardzo miły jak przychodzisz prywatnie i płacisz ale jak już nie byłam w ciąży i wiedział że nie będzie kasy to już nie był taki miły . Ja już nigdy do niego nie pójdę i nikomu go nie polecam Doktor tylko do wyciągania pieniędzy

NIE POLECAM!!!!!!!!!! to pies na kasę, tak naprawdę zależy mu tylko na Waszych pieniądzach. Nie ma pojęcia o dostosowaniu stosownych leków w celu wyleczenia schorzenia, skutkiem jest POLEKOWA GRZYBICA POCHWY...

Wszystkim polecam dr. Potockiego, przemiły, kompetentny, warto mu zaufać. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby doktor się śpieszył, czy pośpieszał mnie, bardzo rzetelnie odpowiada na pytania. Chodź jest to pierwszy lekarz do jakiego poszłam ( prowadzi moją ciążę), stwierdzam że nie zamienię go na żadnego innego.