lek. med. Krzysztof Pych

Urolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Bardzo niemiły człowiek. Sprawia wrażenie niewyspanego i obrażonego na cały świat. Przyjechałam z ciężko chorym mężem bardzo rano (100 km), żeby przedstawić lekarzowi opis wyniku badania, który miał być do odbioru w rejestracji. Opisu nie było, musieliśmy na niego czekać. Gdy wróciliśmy pod gabinet okazało się, że doktor już wzywał męża i minęła nasza kolejka. Grzecznie weszłam z kolejnym pacjentem tłumacząc zaistniałą sytuację. Doktor b. głośno krzyczał, że wchodzi się tylko "na wezwanie" i wręcz wyrzucił mnie z gabinetu. Wezwał nas dopiero, gdy przyjął wszystkich pacjentów, których karty miał w gabinecie. Podczas wizyty nie wstał nawet zza biurka. Za to ja cały czas stałam. Doktor nie potrafi nawet powiedzieć "proszę usiąść". Stwarza taką atmosferę, że strach się odezwać. Wypisał mężowi skierowanie na badanie i kazał zgłosić się za trzy dni. Po wyjściu z gabinetu okazało się, że to skierowanie na bad. krwi. Aktualne wyniki z takiego badania mieliśmy przy sobie, ale nie odważyliśmy się ponownie wejść "bez wezwania". Więcej nie chcę widzieć tego człowieka na oczy i zdecydowanie nie polecam.

Bardzo polecam. Doktor Pych wnikliwie bada pacjenta, jest bardzo uprzejmy, kompetentny. Dawno nie spotkałam lekarza z tak ogromną wiedzą lekarską. Byłam wcześniej z mężem u wielu urologów, ale dopiero doktor Pych skutecznie mu pomógł, poprawnie zdiagnozował chorobę i przepisał odpowiednie leki i zabiegi. Dzięki niemu mąż jest zdrowy, a i ja jestem pewna, że żadne z nas nie ma już problemów ze zdrowiem. A co do kilku powyższych komentarzy, jakoby doktor Pych był nieuprzejmy - jak czasem siedzę w poczekalni i widzę, jak pacjenci odnoszą się do lekarzy, to nie ...

A co do kilku powyższych komentarzy, jakoby doktor Pych był nieuprzejmy - jak czasem siedzę w poczekalni i widzę, jak pacjenci odnoszą się do lekarzy, to nie dziwię się, że ludzie ci czasami nie wytrzymują i wyrzucają kogoś z gabinetu. Jak Państwo jesteście chamscy wobec lekarzy, to oni mają prawo być tacy wobec Państwa.
Pozdrawiam i gorąco polecam doktora Pycha!

Prowadził mnie od momentu zdiagnozowania choroby, po pobyt w szpitalu. Uważam, że jest lekarzem z powołaniem. Widać jaką satysfakcje przynosi mu wyleczenie z choroby. Miałam wrażenie, że ma mniej sympatyczny stosunek do ludzi którzy nie dbają o swoje zdrowie. Jak dla mnie świetny fachowiec uwielbiający swoja pracę, który zrobi wszystko żeby pomóc.

A i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Bo dla uprzejmych pacjentów doktor też jest uprzejmy. I bardzo kompetentny. Bardzo dokładny, wnikliwie bada i naprawdę zna się na rzeczy. Od dawna szukaliśmy pomocy i odwiedziliśmy kilku innych urologów, ale dopiero doktor Pych mojemu mężowi pomógł. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Po raz kolejny byłam u dr Pycha z wizytą. Leczy mnie od lat i jestem z tego leczenie bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam.

Dawno nie spotkałam lekarza tak kompetentnego!!! Jest kulturalny i konkretny. Żałuję,że wcześniej do niego nie trafiłam. Od trzydziestu lat mam dolegliwości związane z kamicą nerkową i doświadczyłam już różnych zachowań.

Dawno nie spotkałam lekarza tak kompetentnego!!!

Kompetentny, rzeczowy. Wczesniej byłem u trzech innych urologów, ale dopiero doktor Pych uczciwie mnie zbadał i postawił właściwą diagnozę. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie