dr n. med. Krzysztof Rajpert

Ginekolog położnik, USG

jestem pacjentką Pana Doktora od lat i przyznam, że nie zamieniłabym Go na żadnego innego lekarza. Jest bardzo kompetentny a przy tym uprzejmy, delikatny, taktowny, stwarza taką atmosferę, że w jego obecności nie czuję się skrępowana. Każde badanie jest bardzo dokładne, często poparte USG bądż skierowaniem na badania dodatkowe. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Dr Rajpert jest moim ulubionym lekarzem! Zanim do niego trafiłam wizyta u ginekologa kojarzyła mi się z niemiłym badaniem i 5 minutową rozmową podczas której lekarz "zbywał" pacjentkę (mówię o wizytach w ramach NFZ, dodam, że u dr Rajperta również korzystam z usług NFZ). Dr Rajpert jest bardzo delikatny, badanie jest prawie bezbolesne, jest miły, taktowny, sympatyczny, zawsze ma czas dla pacjentki, zawsze wyśle na dodatkowe badania jeśli trzeba, lub zrobi USG. Zawsze wysłucha co pacjentka ma do powiedzenia i słucha jej sugestii, nie przepisuje drogich leków. Polecam wszystkim, szczególnie młodym dziewczynom, które boją się wizyty u ginekologa :)

Jeden z najlepszych lekarzy do jakich trafiłam ,bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wizytę u p.doktora . Byłam mile zaskoczona, że korzystając z wizyty u doktora w ramach nfz byłam tak mile potraktowana ,nie jeden lekarz u którego byłam prywatnie nie zachował się tak profesjonalnie.Serdecznie polecam ja na pewno chętnie będę korzystać z usług p.doktora

ja chodze do d.Rajperta juz jakies 4 lata owszem ten czlowiek jest malo mówny czeba samemu pytac ale to taki typ czlowieka i to nie swiadczy o nim zle po prostu taki juz jest a co do leczenia to nie nazekam uwazam ze jesli chcemy wiedziec wiecej na temat schorzen czy tez ciazy czeba samemu zapytac a jesli chodzi o antykoncepcje to ze przetestowal na jakies tam babce iles lekow to swiadczy o tym ze staral sie jej pomuc bo pani nie napisala dlaczego zmienial leki bo np tylam bolaly mnie piersi mialam blolesna miesiaczke to sa powody do zmiany lekow i ty tylko swiadczy dobrze o tym lekarzu ten learz prowadzi moja 3 ciaze i nie mam zamairu zmieniac lekarza

Ja jestem bardzo zadowolona! Pan doktor wykrył u mnie schorzenie,którego wcześniej nie wykrył u mnie poprzedni lekarz. Przepisał tabletki za ok.30 zł. i jestem wyleczona. Cieszę się,że do niego trafiłam!

Nie polecam korzystania z usług tego lekarza.Zrobił ze mnie królika doświadczalnego - wypróbował na mnie chyba wszystkie możliwe środki antykoncepcyjne nie tłumacząc ich działania ani nie gasząc moich wątpliwości.Jest mało kontaktowy i nie wzburza zaufania.Mimo przestrzegania terminów cytologii dorobiłam sie pod jego opieką trzeciej grupy,dopiero wtedy stwierdził,że konieczny jest zabieg w jego prywatnym gabinecie,za który odpowiednio mnie skasował.

To moja pierwsza ciaza i nie polecam tego lekarza chociaz na szczescie wszystko jest w porzadku.Chodzilam do doktora z nfz-u ale kazda wizyta wygladala tak samo, jak sie nie zapytalam to nic sam od siebie nie powiedzial, zadnych witamin mi nie przepisywal czy polecal, a wyników morfologii w ogole nie omawial a mialam i mam b.niski poziom zelaza...w karcie ciazy pomylił wynik krwi mojego meza, co pozniej sama zauwazylam. Moze nie sa to jakies razace minusy ale ten pan powinien juz sobie isc na zasluzona emeryture. Moze na wizytach prywatnych jest inaczej...

ZDECYDOWANIE POLECAM Jestem pacjentką p.doktora od 8 lat.Początkowo na kasę chorych,od 3 lat prywatnie.Nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu pacjenta.Wizyty nie drogie 70 zł z USG lub cytologią,kontrolne 50 zł.Nie siedzi się w kolejkach,przyjmuje 4 dni w tygodniu. W tym roku konieczne już było usunięcie macicy.Jestem bardzo zadowolona z całego leczenia-zarówno przed,jak i po operacji,szybko doszłam do formy i czuję się rewelacyjnie. Miałam już doczynienia z wieloma ginekologami (dwoje dorosłych dzieci,mięśniaki macicy)i mam do czego porównać.Dr Rajpert jest bardzo miłym,kulturalnym i doświadczonym lekarzem.

ZDECYDOWANIE POLECAM

Zdecydowanie nie polecam. Prowadził moją pierwszą ciążę. Pierwsza wizyta była na kasę chorych, druga z powodu krwawienia była prywatna. Skasował 70zł + 50zł recepta i kazał mi iść do domu, bo po lekach wszystko przejdzie, zamiast wysłać karetką do szpitala. W nocy poroniłam.