Według mnie to najlepszy ginekolog w okolicy!!! Jest kompetentnym, doświadczonym, konkretnym i miłym lekarzem. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i wszystko przebiegało w porządku, na każdej wizycie pytał jak się czuję i odpowiadał na wszystkie moje pytania, dzięki niemu urodziłam zdrową, dużą i śliczną córeczkę:) niestety za namowom koleżanki poszłam do innego ginekologa w Leżajsku (podejrzewałam że jestem w ciąży i chciałam się upewnić a była to druga ciąża) mimo samych dobrych opinii na jego temat, ja tą wizytę wspominam jak najgorzej, sama byłam na siebie zła i do tej pory prawdę mówiąc nie wiem dlaczego nie poszłam wtedy od razu do doktora Rębacza!!! Suma sumami okazało się, że w ciąży jestem, ale naszemu maleństwu w 6 tygodniu życia przestało bić serduszko, ale to w jaki bezduszny i obojętny sposób przekazał mi tą wiadomość ten drugi lekarz, ślad w mojej psychice zostanie do końca życia!!! Był to dla mnie szok, nigdy nie myślałam, że coś takiego nas spotka a tu nie dość, że to była dla nas tragedia to ten lekarz powiedział to tak normalne jakby nigdy nic!!! Umówiłam się szybko na wizytę do doktora Rębacza, mając nadzieję, że to nieprawda ale niestety nasze maleństwo nie żyło:(ale to jak mnie potraktował to niebo a ziemia był niezwykle delikatny, taktowny gdy ja płakałam to on miał łzy w oczach i pocieszał mnie jak tylko umiał, mówił żebym się nie obwiniała , bo to nie moja wina po prostu tak się często zdarza statystyki mówią, że co piąta ciąża kończy się poronieniem!!! Jak najbardziej polecam tego lekarza!!! I NIE WYMAGAJMY OD LEKARZY CUDÓW BO TO TEŻ TYLKO LUDZIE!!! ALE DOKTOR RĘBACZ TO LEKARZ Z POWOŁANIA!!!

Bardzo polecam pana dr Rębacza. Byłam u innego lekarza również z Leżajska, który podobnie jak ten ma bardzo dobre opinie, niestety źle mnie zdiagnozował. Zaawansowany zespół policystycznych jajników nie był dla niego ważny. Liczyła się kasa. Nie zrobił nawet cytologii jak chciałam brać tabletki. Widać że doktor Rębacz zna się na rzeczy. Polecam wszystkim.

Mieszkam za granica. Przez kilka miesiecy bolal mnie brzuch..bylam tutaj u dwoch lekarzy..dostalam leki rozkurczowe i na tym sie skonczylo..dopiero kiedy przyjechalam na swieta postanowilam pojsc do dr Rebacza. Lekarz zrobil mi cytologie oraz kilka badan dodatkowych..okazalo sie ze mam torbiel na jajniku ktora wymagala nytchmiastowego leczenia..obecnie biore hormony..tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej..czuje sie zdecysowanie lepiej..lekarz zrobil mi od reki USG i okazalo sie ze torbiel jest o polowe mniejsze..mysle, ze wreszcie trafilam na kompetentnego lekarza i jestem na dobrej drodze do wyleczenia.

Jako jedyny lekarz z rejonu Leżajska zajął się mną tak jak to miało być - pewnie bym urodziła dziecko za pierwszym razem! Reszta lekarzy pomimo dobrych opinii mnie zawiodła, a chodziłam prywatnie. Dr Rębacz ma same pozytywne cechy, jako jedyny podjął jakieś leczenie. Złego słowa na niego nie powiem. Moja mama również się u niego leczyła i sobie go chwaliła! Żałuję, że od razu do niego nie poszłam tylko obskoczyłam wszystkich ginekologów z Leżajska :/

Chce nadmienic iz byl moim lekarzem prowadzcym pierwsza ciaze,Ktora z przyczyn zdrowotnych musiala miec final cesarskiego ciecia.Niesamowicie fachowo i bardzo precyzyjnie odbyla sie owa cesarka.Zmiana miejsca pobytu zmusila mnie do zmiany lekarza ,z ubolewaniem musialam zmienic lekarza.Obecnie jestem w Usa .Podczas drugiej ciazy ,z finalem cesarki,tutaj w Usa ,doktor ow ,moj obecny ,ze wzgledow ambitnych przedluzyl zabieg prawie o pol godz,chcac sprostac perfekcji doktora Rebacza.Podsumowujac niesamowita precyzje ,fachowosc doktora Rebacza ,polecalabym calym rodzinom,nietylko kobiety w ciazy lecz rowniez dzieci potrafi bardzo fachowo leczyc.Czlowiek Doktor z powolania.

bardzo dobry lekarz polecam , kompetentny b.sympatyczny , delikatny wyjasni wszystko tak jak trzeba , jest to ktorys z kolei lekarz u ktorego bylam i jestem bardzo zadowolona , powiezylam mu swoją ciaze i wiem ze jestem w dobrych rekach.

Dr Rębacz od pierwszych chwil wzbudził moje zaufanie. Po długim i nieskutecznym leczeniu w końcu trafiłam na lekarza, ktory potrafił właściwie zdiagnozowac moją chorobę i zastosować właściwie leczenie. Obecnie jestem już zdrowa. Jestem bardzo wdzięczna dr Rębaczowi i polecam go innym zwłaszcza koleżankom z uciążliwymi dolegliwościami. Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam.

Super lekarz, zajął sie przyjściem na świat mojej córeczki w sposób bardzo profesjonalny, bardzo pomógł

Oby Więcej Takich Lekarzy. Trafne diagnozy. Warto Zapłacić i być dobrze zdignozowanym iwyleczonym.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Leżajsk"?

Eryk Bauer

Praktyka lekarska Eryk Bauer
Mickiewicza 78

Paweł Zając

ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk
Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111
Rzeszów