dr hab. n. med. Krzysztof Reczuch

Kardiolog

Pan doktor dzieli swoich pacjentów na zaszczepionych i nie zaszczepionych, obym nie spotkała nigdy więcej takich lekarzy. Nie polecam.

Witam. Wspaniały specjalista. Ciepły, życzliwy. a co najważniejsze trafia z diagnozą i proponuje leczenie. Jestem po udarze, z wysokim ciśnieniem. Pomimo brania leków, nie reguluje się! Zanim trafiłam do Pana profesora, chodziłam od lekarza do lekarza , i niestety efektu leczenie nie było. Pan profesor postawił mi diagnozę, i zaproponował zabieg o którym wcześniej tylko słyszałam. Jestem mu wdzięczna, bo wierzę że będzie lepiej po tymże zabiegu.

Wspaniały lekarz-specjalista, któremu zależy na pacjencie. W przypadku mojej mamy uratował jej życie, wykonał zabieg wszczepienia zastawki aortalnej pomimo poważnych innych obciążeń chorobowych (niewydolność nerek, anemia, ...). Jej przypadek określano jako ciężki. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu po przebadaniu jej nie podjęło się wykonania tego zabiegu. Wykonał go Dr Krzysztof Reczuch ze swoim zespołem z 4 Wojskowego Szpitala z Polikliniką we Wrocławiu. Jest już miesiąc po zabiegu. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Polecam tego specjalistę. Wspaniały kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Specjalista najwyższej klasy, dokonał udanego zabiegu wprowadzenia zastawki i rozrusznika u mojej teściowej (ponad 80 lat), którego nie podjęli się wykonać nawet specjaliści renomowanego szpitala w Zabrzu.

Lekarz naprawde wart polecenia podjął się zabiegu bardzo trudnego uratował życie mojemu tacie. bardzo kontaktowy i miły lekarz pomimo zmeczenia po zabiegu wytłumaczył jak przebiegał zabieg.Wielki specjalista a przy tym skromy i bardzo ciepły człowiek ;)

zabieg.Wielki specjalista a przy tym skromy i bardzo ciepły
człowiek ;)

pomógł,jest zainteresowany dobrem pacjęta

pomógł,jest zainteresowany dobrem pacjęta

Znakomity specjalista, z dużym doświadczeniem, z dobrej szkoły kardiologów jaką jest Szpital Wojskowy we Wrocławiu. Trudno się do niego dostać - pacjenci przyjeżdżają z odległych miejscowości, co potwierdza opinię o tym naprawdę dobrym lekarzu. Polecam, jako że sam od 7 lat jestem jego pacjentem po ciężkiej operacji serca.

Polecam, jako że sam od 7 lat jestem jego pacjentem po ciężkiej operacji serca.

Wspaniały lekarz, wybitny fachowiec, polecam wszystkim pacjentom

Wspaniały lekarz, wybitny fachowiec, polecam wszystkim pacjentom