Krzysztof Rogowski

Urolog

zero zainteresowania. 5 min wizyty pieniądze pobrane i do widzenia. nie zagląda do zebranej dokumentacji. byle jak najwięcej osób dało kasę.

Tak wspaniałych lekarzy rzadko się spotyka. Polecam , polecam i jeszcze raz polecam.

Świetny lekarz specjelista ,wie co robi i o czym mówi-WSPANIAŁY CZŁOWIEK z jajami.Szukałem tego lekarza przez kilkanaście lat i dzięki temu że na niego trafiłem nadal zyję. Niestety wcześniej lekarze do których trafiałem bagatelizowali moje dolegliwości przez co choroba która spokojnie rozwijała się we mnie doprowadzała mnie czasem nawet do myśli samobójczych,a ten lekarz już podczas pierwszej-zresztą bezpłatnej wizycie odkrył problem i pomógł mi wygrać z chorobą która nie leczona doprowadziła by mnie w ciągu następnych +-2 lat do niechybnej śmierci.Chciałbym zaznaczyć że miałem wtedy 36 lat.To bardzo dobry i kompetentny specjalista ,polecam go wszystkim moim znajomym bo ufam mu i jego wiedzy lekarskiej-oby więcej takich lekarzy -Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia!! Moge to powiedzieć z własnego doświadczenia, przeszłam 2 profesorów urologii i żaden z nich nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy.Pan doktor tylko po przyłożeniu aparatu ultrasonograficznego już wiedział mi co dolega. Poza tym wspaniały człowiek,przemiły. Potrafi pomóc... Polecam

Lekarz z powołania, nie ma problemu z wizytą w przychodni zawsze przyjmie, kompetentny dokładny, wykonuje wszystkie potrzebne badania, tłumaczy przebieg choroby i możliwości leczenia. Bardzo polecam. Dodam, że nie dostał ode mnie ani złotówki wszystko to na NFZ.

Zbija kasę na ludzkim nieszczęściu. Przyjmuje po 5 minut, udaje uprzejmego, na luzie, tak naprawdę nie interesuje go człowiek i jego problemy, ale "kapusta". Pracuje po kilkanaście godzin, aby tylko zarobić, nie jest empatyczny, wyrozumiały, nie obchodzi go człowiek, nie patrzy całościowo na człowieka, to co przeżywa.