lekarz Krzysztof Roguski

1,9
2,1
1,6

Zdecydowany kompetentny nie powala wejsc sobie na glowe to doktor zadzi w gabinecie nie pacjent .Zawsze stara sie pomoc.Nie wacha sie podejmowac trudnych decyzji,nawet w stosunku do innych lekarzy

Bardzo nieprzyjemny trudności z otrzymaniem skierowania do specjalisty (bo po co)Się wszystko najlepiej ODRADZAM

Nie polecam, lekarz do którego nie chcielibyście trafić. Cyniczne i nonszalanckie podejście do pacjenta.

Nie polecam !!!! Potwierdzam wszystkie bardzo złe opinie zamieszczone na tym i na innych portalach dot. lekarzy.

Nie polecam !!!!

Nie byłam pewna czy to ten sam lekarz, ale powyższe komentarze utwierdziły mnie w tym przekonaniu, z wizyty wyszłam w zasadzie nie wiedząc nadal co mi jest, za to na ból gardła dostałam lek na zatory żylne (który naiwnie wykupiłam-naciągacz ;/)Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Popieram w pełni stwierdzenie poprzednika. Jak to się stało, że ten człowiek ma uprawnienia by leczyć ludzi?

zdecydowanie nie polecam, gbur i prostak

zdecydowanie nie polecam, gbur i prostak