dr Krzysztof Rojek

Neurolog

2,2
1,9
2,1

Po kilku wizytach u Pana Doktora doszedłem do wniosku, że niektórym lekarzom powinno odbierać się uprawnienia do wykonywania zawodu. Doktor Rojek zlecił przyjmowanie leków, które nic nie pomogły. Zlecił także badanie EEG, które zostało wykonane prywatnie, gdyż okres oczekiwania w zalecanym miejscu to pół roku. Na kolejnej wizycie zerknął tylko na sprzęt na jakim zostało wykonanie badanie, stwierdził, że jest przestarzały i on tego nie honoruje. Nawet nie spojrzał na wynik badania. Inny lekarz nie miał problemu z odczytem dokumentu i dokładnie pokierował jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Szaownego Pana ...

Szaownego Pana Doktora Rojka polecam omijać szerokim łukiem.

Do dr. Rojka w 2021r. trafił mój mąż. Osoba po udarze, niedosłysząca. Dr nie pozwolił mi wejść z mężem do gabinetu. Zlecił badanie EEG. Badanie wykonane, następna wizyta również bez mojej obecności. Wynik badania pozostał w gabinecie. Zapisany lek nie wiadomo na jak długo, nie wiadomo kiedy powinna być kolejna wizyta?. W czerwcu br. mąż trafił kolejny raz do szpitala, stan ciężki, niewydolność oddechowa. Czeka na bajpasy. Od 2 tygodni nie widzi na prawe oko. Byliśmy w Instytucie oka( prywatnie) oraz na ostrym dyżurze. Diagnoza zator, nieodwracalny. Znajomy z podobnymi ...

Od 2 tygodni nie widzi na prawe oko. Byliśmy w Instytucie oka( prywatnie) oraz na ostrym dyżurze. Diagnoza zator, nieodwracalny. Znajomy z podobnymi problemami podpowiedział, że może to mieć związek z problemami neurologicznymi. Zadzwoniłam do przychodni przy Zeromskiego 33. Miła Pani w recepcji poinformowała mnie, że wizyta może być dopiero w X. br, ale wynik badania EEG mogę odebrać i może uda nam się porozmawiać w dr. Rojkiem. Udałam się z mężem w dniu dzisiejszym pod gabinet. Przed 9-ta dr. Rojek otworzył drzwi. Weszliśmy i próbowałam przedstawić sytuację. Niestety zero empatii, dr. nawet nie chciał mnie wysłuchać, nie zapytał nawet o nazwisko pacjenta, jak również nie odpowiedział w sprawie przepisanego leku.
Do każdego lekarza wchodzę razem z mężem, jedynie do dr. Rojka nie mogę. W żadnym wypadku nie polecam takiego aroganta.

Poszłam do doktora z uszkodzonym nerwem. Jako pierwszy, a byłam wcześniej w dwóch szpitalach, wysłał mnie na badanie EMG i rehabilitację. Jestem bardzo wdzięczna, bo tak naprawdę dzięki niemu odzyskałam czucie w ręku.

Cóż, nikomu nie polecam wizyty u tego Pana, zero zaangażowania i uprzejmości, wchodzenie w słowo pacjentowi, obrażanie lekarzy wystawiających skierowanie, podważanie diagnozy. Szkoda czasu na dojazd i rozmowę z tak nieuprzejmym człowiekiem.

Lekarz nie chciał zobaczyć prześwietlenia, od razu stwierdził że jest źle wykonane (gdzie inni specjaliści nie mieli z tym problemu), wyśmiał moje chodzenie do fizjoterapeuty i zagroził zobaczeniem się na stole operacyjnym w przyszłości z powodu że tak młode osoby (20 lat) pod ŻADNYM POZOREM nie powinny chodzić do takich specjalistow. Podsumował nie znając tematu i przypadku, pokomemtował jaki to on nie jest cudowny i wizyta się zakończyła. Wyszłam z ulgą że już nie muszę rozmawiać z tym bucem.

Dziś miałam wizytę u dr Rojka. Czytając opinie byłam dość sceptycznie nastawiona i nie oczekiwałąm wiele. I tu bardzo miła niespodzianka. Dr rzeczowo i bardzo dokładnie wytłumaczył, jak postępować w przypadku mojej choroby, odpowiedział na wszystkie pytania, skierował na badania i podpowiedział, gdzie je zrobić. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.

Szkoda czasu na takiego typu diagnozy. Osoba starszą przychodzi do lekarza, a lekarz twierdzi że to taki wiek

Ogólnie nie polecam. Wizyta w gabinecie trwała może z 5 minut, miałam wrażenie że lekarz nie słucha, powiedziałam że mam bóle głowy, że leki nie działają że kiepsko funkcjonuje, chory kręgosłup szyjny i mam wynik rezonansu kręgosłupa, Pan doktor nie chciał go obejrzeć, zamiast na rezonans głowy dał skierowanie na EEG.Bez badania bo siedzieliśmy od siebie bardzo daleko, stwierdził że mogę mieć migreny + bóle szyjno pochodne które dają silne dolegliwości bólowe.

Absolutny brak kultury, lekarz, który bez wyczucia rozmawiał ze starszą kobietą, która ma problemy z pamięcią. Nerwowy, zadający abstrakcyjne pytania chorej, wypisał również abstrakcyjne rozpoznanie choroby. Bez wczucia się problem i chęci porozmawiania z jej bliską osobą, która zna problem osoby starszej związany z pamięcią. Typowy "wypisywacz skierowań". Bardzo nie miłe wspomnienie dla chorej.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Konkretnie zajął się moim problemem. Rzeczowo odpowiadał na pytania. Polecił przychodnię, do ktorej mogłam udać się ze skierowaniem. A to naprawdę b. rzadko się zdarza. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. Fachowa opieka. Pełny profesjonalnalizm. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.