lekarz Krzysztof Rudnik

Laryngolog

Polecam to najlepszy laryngolog jakiego spotkałam chodzę do niego z dziećmi od jakiś piętnastu lat jest niezastąpiony polecam

Wyjątkowy lekarz, bardzo kompetentny. Jeden z niewielu, który nie tylko patrzy na opis badania, ale sam sprawdza zapis na płytach SD. Nie dziwię się, że takie kolejki są do pana doktora. Szczerze polecam i bardzo dziękuję.

Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko dobrze wytłumaczył. Na pewno do niego wrócimy i będziemy polecać Pana Doktora.

Pan Doktor z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Cierpliwy, wytłumaczył i opisał wszystko tak, że każdy laik zrozumie. Wystarczyło spojrzenie do uszu synów i od razu padła diagnoza, potwierdzenie badaniem i mieliśmy jasną sytuację. Miałam styczność z różnymi lekarzami, w tym przypadku ewidentnie zaangażowanie Pana Doktora na wysokim poziomie. Była to nasza pierwsza wizyta u Pana Doktora i nie ostatnia.Polecamy!

Lekarz godny polecenia.Trafna diagnoza i leczenie.Wyjasnienie zaistniałej przypadłości.Bardzo dobre podejście do dzieci.

Lekarz godny polecenia! Trafna diagnoza, sympatyczny i profesjonalny. Polecany również przez innych lekarzy.

Wspaniały, pełen empatii, wielka wiedza i intuicja. Ogromna troska i życzliwość dla pacjenta. Lekarz jakich powinno być wielu. Bardzo godny polecenia

Polecam, lekarz z powołania można rzec. Drobiazgowo zajął się naszym synkiem, Pan doktor posiada szeroką wiedzę. Przemiły, wszystko tłumaczy, poświęca maksimum czasu.