dr n. med. Krzysztof Rutkowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk, Psychiatra

Jak dla mnie bardziej teoretyk niż lekarz. Powinien skupić się na pracy wykładowcy a nie leczeniu ludzi. Idealizuje junga ktory uniemozliwia mu rzeczywiste spojrzenie na pacjenta w 21 wieku. Ciezko sie przed nim otworzyc co nie zmienia faktu ze jest bardzo oczytany I elokwentny. Trudno mu dopuscic do swiadomosci ze analiza umarla z dziadkiem froydem.

bardzo uprzejmy, empatyczny ,godny polecenia daje mnóstwo cennych wskazówek wyszedłem w bardzo dobrym nastroju nie wiem skąd złe opinie na jego temat,byłem już u kilku psychologów i dzięki rzetelnej wiedzy wypada najlepiej

Jestem bardzo zadowolony z terapii. W przeciagu niezwykle krotkiego okresu czasu, udalo sie osiagnac bardzo dobre rezultaty. Kompetencja, szczerosc i emapatia sa jego duzymi zaletami.

Pan doktor jest bardzo kompetentnym i solidnym lekarzem. Nie stara się być na siłę miły, jest po prostu naturalny i solidny - dlatego wyczuwa się szczerość w jego zachowaniu. Potrafi wyleczyć najtrudniejsze zaburzenia i nigdy nie wątpi w możliwość wyleczenia swojego pacjenta.

Nie mam pojęcia, skąd biorą się pozytywne opinie na temat tego pana. Oziębły, niemiły, zdecydowanie nie ten typ osoby, do której chciałbyś wyciągnąć rękę po pomoc.

Doskonaly specjalista, wsluchany w pacjenta, empatyczny ale i konkretny

Doskonaly specjalista, wsluchany w pacjenta, empatyczny ale i konkretny

Cierpliwy, spokojny, o kojącej osobowości, a przy tym bystry i z ogromną wiedzą fachową. Pomaga zrozumieć problemy, ma wielki szacunek do chorego, umie współczuć, ale też stymulować do rozwoju. Rzadki przypadek "małżeństwa rozumu z duszą". Polecam z pełnym przekonaniem.

Godny polecenia, wybitny specjalista. Jest jedynym w Polsce Psychoanalitykiem Jungowskim ze szwajcarskim certyfikatem IAAP

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu pracy, jak i kompetencji.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu pracy, jak i kompetencji.

Dr Rutkowski, z pełnym szacunkiem dla jego kwalifikacji, jest osobą zadufaną w sobie i zarozumiałą. Inteligentny i bystry, ale w jego przypadku wiedza teoretyczna nie przekłada się na praktykę prowadzenia sesji terapeutycznych. Moim zdaniem bardziej nadaje się na biznesmena niż lekarza.