dr n. med. Krzysztof Rutkowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk, Psychiatra

bardzo uprzejmy, empatyczny ,godny polecenia daje mnóstwo cennych wskazówek wyszedłem w bardzo dobrym nastroju nie wiem skąd złe opinie na jego temat,byłem już u kilku psychologów i dzięki rzetelnej wiedzy wypada najlepiej

Jestem bardzo zadowolony z terapii. W przeciagu niezwykle krotkiego okresu czasu, udalo sie osiagnac bardzo dobre rezultaty. Kompetencja, szczerosc i emapatia sa jego duzymi zaletami.

Cierpliwy, spokojny, o kojącej osobowości, a przy tym bystry i z ogromną wiedzą fachową. Pomaga zrozumieć problemy, ma wielki szacunek do chorego, umie współczuć, ale też stymulować do rozwoju. Rzadki przypadek "małżeństwa rozumu z duszą". Polecam z pełnym przekonaniem.

Pan doktor jest bardzo kompetentnym i solidnym lekarzem. Nie stara się być na siłę miły, jest po prostu naturalny i solidny - dlatego wyczuwa się szczerość w jego zachowaniu. Potrafi wyleczyć najtrudniejsze zaburzenia i nigdy nie wątpi w możliwość wyleczenia swojego pacjenta.

Godny polecenia, wybitny specjalista. Jest jedynym w Polsce Psychoanalitykiem Jungowskim ze szwajcarskim certyfikatem IAAP

Doskonaly specjalista, wsluchany w pacjenta, empatyczny ale i konkretny

Doskonaly specjalista, wsluchany w pacjenta, empatyczny ale i konkretny

Lekarz z powołaniem i naturalną skromnością. Odmienił moje życie. Specjalista najwyższej klasy.

Lekarz z powołaniem i naturalną skromnością. Odmienił moje życie.
Specjalista najwyższej klasy.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu pracy, jak i kompetencji.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu pracy, jak i kompetencji.

Doskonaly specjalista, wrazliwy i kompetentny

Doskonaly specjalista, wrazliwy i kompetentny

Dr Rutkowski, z pełnym szacunkiem dla jego kwalifikacji, jest osobą zadufaną w sobie i zarozumiałą. Inteligentny i bystry, ale w jego przypadku wiedza teoretyczna nie przekłada się na praktykę prowadzenia sesji terapeutycznych. Moim zdaniem bardziej nadaje się na biznesmena niż lekarza.