lekarz Krzysztof Rzeszutek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Polecam z całego serca, Pan Doktor prowadził 2 moje ciąże i jest wspaniałym, oddanym lekarzem z powołania.

Ostrzegałam już dwa lata temu żeby uważać na tego doktorka, ale wtedy przynajmniej co nie które o mały włos mnie nie pogryzły za to że śmiem powiedzieć cokolwiek na ich wspaniałego specjalistę. Szkoda że musiało dojść do tego typu sytuacji żeby niektóre zrozumiały że nie tylko uśmiech i miłe podejście się liczy. Współczuję tym kobietom i mam nadzieję że doktor sam ma wyrzuty sumienia że tak postąpił.( o ile on wogóle posiada wyrzuty sumienia). pozdrawiam

Pan doktor jest sympatyczny, ale na tym koniec. Prowadząc moją ciążę nie zauważył wad wrodzonych u mojego dziecka, a także nie poinformował mnie o słabych przepływach w pępowinie i o tym, że jest ona dwunaczyniowa, przez co nie zostały w porę przeprowadzone badania. Mimo że od początku wiedział, że będę musiała mieć cc - dopiero na koniec ciąży (jak już całą kasę zgarnął) poinformował, że nie ma dyżurów w szpitalu i nie przeprowadzi cięcia... a jak się okazało nazajutrz po mojej cc, doktorek był na dyżurze i podczas obchodu udawał, ...

Mimo że od początku wiedział, że będę musiała mieć cc - dopiero na koniec ciąży (jak już całą kasę zgarnął) poinformował, że nie ma dyżurów w szpitalu i nie przeprowadzi cięcia... a jak się okazało nazajutrz po mojej cc, doktorek był na dyżurze i podczas obchodu udawał, że się nie znamy!

nie polecam! będąc w 2 miesiącu ciąży na wizycie stwierdził, że wszystko wspaniale, serduszko Maleństwa bije bardzo ładnie. A ja byłam już wtedy przeziębiona na co on stwierdził. że to minie. Podczas kolejnej wizyty, stwierdził, że jest ok, i gyd już miałam wychodzić z gabinetu wspomniałam mu, że kaszlę już od dwóch tygodni, na co on mnie zawrócił do badania USG i powiedział, że jednak nie jest ok. że serduszko mojego Maleństwa nie bije. i żebym jutro przyszła do szpitala na zabieg, tak po prostu bez tłumaczenia żadnego;-(((((((((((( masakra. straciłam przez jego zaniedbanie Dziecko! w szpitalu nawet nie zapytał jak się czuję. A jak potrzebowałam potem zwolnienia do pracy stwierdził, że niektóre kobiety to od razu wracają do pracy. no porażka naprawdę;-(( nie polecam

lekarz nie widzi jajników na USG , problem ma chyba z wzrokiem..nie polecam , a te pozytywy to wystawiaja chyba jego przyjaciolki !

Polecam tego lekarza bo jest to naprawde sprawdzony lekarz

Polecam tego lekarza bo jest to naprawde sprawdzony lekarz

Wspaniały lekarz i człowiek. Długo szukałam i żałuję że wcześniej do niego nie poszłam bo wtedy uniknęłabym wielu niepotrzebnych badań i tabletek. Dzięki niemu znikają moje problemy ginekologiczne a żadnemu innemu ginekologowi się nie udało mi pomóc.Tak jak inne Panie piszą, jest życzliwy oraz delikatny podczas badania.Na pewno już go nie zamienię na innego ginekologa.Polecam wszystkim!

szczerze-polecam,bardzo dobry lekarz..mily,delikatny polecam w 100%!!!:-)

szczerze-polecam,bardzo dobry lekarz..mily,delikatny polecam w 100%!!!:-)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p.Rzeszutka i w stu procentach mogę polecić...miły,sympatyczny,delikatny...polecam

Super doktor, bardzo mily, szypko umie rozluznic swojego pacienta, usmiechniety, umie wysuchac pacieta i odpowiada dokladnie na pytania, badania robi bardzo dokladnie. Mam 17 lat to jest muj drugi doctor i naprawde go polecam .