dr Krzysztof Rzewuski

Ortopeda

Polecam wszystkim Pana Doktora Rzewuskiego. Jest wybitnym specjalistą, wyczulonym na cierpienie pacjenta i chętnym do natychmiastowej pomocy. Byłam z wizyta z powodu bólu lewej reki.Okazało się że jest to uwięźnięty nerw w łokciu. Ból niesamowity i coraz to większy. Zalecana przez innych lekarzy rehabilitacja nie miała sensu a wręcz mogła być szkodliwa na tym etapie.Natychmiastowa diagnoza i operacja w bardzo krótkim czasie to był ratunek dla mnie.Zaskoczyła mnie szybkość i pewność decyzji lekarza. Wizyty kontrolne po operacji są świadectwem, ze lekarz nie porzuca pacjenta, ale do końca pomaga w odzyskaniu zdrowia.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Genialny ortopeda, z ktorym miewam kontakty od lat, z powodu chorob moich wlasnych i moich dorslych dzieci. Szczerze polecam tego lekarza mimo, ze jest szorstki w obejsciu. Swietny ortopeda!! Dla mnie jest Rzewuski, potem dlugo dlugo nic, a potem reszta otropedow.

Super lekarz, kompetentny, sympatyczny i konkretny. Operował kolano mojej córki, w ciągu trzech tygodni już chodziła. Godny polecenia.

ATROSKOPIA KOLANA:Odwołano mi wyznaczony termin zabiegu dzień przed, nie z winy Pana Rz. Pan doktor wyznaczył termin 20 dni później, jednakże na moją prośbę o termin wcześniejszy wykonał telefon do placówki X i oddzwonił do mnie tego samego dnia z propozycją terminu 3 dni później!!! (WSZYSTKO W RAMACH NFZ!!!). Nie ma co opisywać pobytu w szpitalu, bo wszystko było jak najbardziej wporządku:-) Koniec końców spędziłam w szpitalu 2 dni, a nie 3 (jak miało być przy 1 terminie) i czekam na zdjęcie szwów u Pana doktora, bo nikomu innemu nie powierze swoich kolan. Pan doktor wykonał swoją robotę konkretnie i profesjonalnie, poświęcił mi tyle czasu ile mógł i ile tak naprawdę potrzebowałam (a na dodatkowe pytania odpowiedział telefonicznie, bez żadnych zastrzeżeń i pretensji). Bardzo dziękuję za wszystko!:-) A.K.

Niestety mam nieprzyjemne doświadczenia z dr. Rzewuskim. Wykonał operację nie na to, co trzeba - zastosował złą metodę do mojego schorzenia, która nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę. Chodziłam przez pół roku ze spuchniętą i obolałą, bardziej niż przed operacją, stopą. Rozwiązaniem tego problemu okazała się druga, zupełnie inna operacja, u innego specjalisty. Dr Rzewuski ma też, wg mnie, bardzo złe podejście do pacjenta. Bagatelizował mój problem, stwierdzając że "człowiek rodzi się i umiera w bólu". Zdecydowanie odradzam leczenie u dr. Rzewuskiego.

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar

Bardzo dobry specjalista! Pierwsza wizyta przed zabiegiem odbyła się w przychodni prywatnej pan doktor po obejrzeniu mojego urazu dokładnie wyjaśnij co mi się stało i jak to naprawić, tłumaczył językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Sam osobiście przeprowadzał zabieg w tym przypadku artroskopię aby upewnić się co do diagnozy, po zabiegu ponownie wyjaśnił o co chodzi i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Mimo ze nie pochodzę z okolic woj. mazowieckiego na operację, którą muszę odbyć tak czy owak wybieram się właśnie do pana Krzysztofa Rzewuskiego

Bardzo dobry specjalista!

Dr Rzewuski jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi . Niedawno zrobił mi już drugie kolano i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, bez problemów wszystko tłumaczy i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Bez wahania mogę powiedzieć, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. I poleciła bym dr każdemu kto ma jakieś problemy z kolanami mniejsze czy większe.

Pan doktor Rzewuski to najwspanialszy lekarz na świecie. Rok temu przeprowadził mi operację wymiany stawu biodrowego. Po operacji czuję się wspaniale. Pan doktor ma kryształowe serce i złote ręce. Szczerze polecam każdemu tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny - poświęca w gabinecie czas na leczenie, a nie na pogawędki. Przyjmuje wszystkich, którzy się zgłoszą, przez co wczoraj ponad godzinę później opuścił gabinet niż powinien. Ja byłem ostatnim pacjentem. Po już kliku godzinach pracy nie było po nim widać, że jest zmęczony, albo już mu się nie chce. Zrobił po prostu swoje - diagnoza, przedstawienie leczenia, skierowanie na badanie. Po prostu świetnie.