dr Krzysztof Rzewuski

Pan doktor Rzewuski to najwspanialszy lekarz na świecie. Rok temu przeprowadził mi operację wymiany stawu biodrowego. Po operacji czuję się wspaniale. Pan doktor ma kryształowe serce i złote ręce. Szczerze polecam każdemu tego lekarza.

Pan doktor Krzysztof Rzewuski jest najlepsiejszym ortopedą na świecie:))) Miły, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Operował mi obie stopy na haluxy , wszystko było ok

Dr Rzewuski jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi . Niedawno zrobił mi już drugie kolano i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, bez problemów wszystko tłumaczy i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Bez wahania mogę powiedzieć, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. I poleciła bym dr każdemu kto ma jakieś problemy z kolanami mniejsze czy większe.

Ostatnio robił mi rekonstrukcę ACL-polecam!

Ostatnio robił mi rekonstrukcę ACL-polecam!

ATROSKOPIA KOLANA:Odwołano mi wyznaczony termin zabiegu dzień przed, nie z winy Pana Rz. Pan doktor wyznaczył termin 20 dni później, jednakże na moją prośbę o termin wcześniejszy wykonał telefon do placówki X i oddzwonił do mnie tego samego dnia z propozycją terminu 3 dni później!!! (WSZYSTKO W RAMACH NFZ!!!). Nie ma co opisywać pobytu w szpitalu, bo wszystko było jak najbardziej wporządku:-) Koniec końców spędziłam w szpitalu 2 dni, a nie 3 (jak miało być przy 1 terminie) i czekam na zdjęcie szwów u Pana doktora, bo nikomu innemu nie powierze swoich kolan. Pan doktor wykonał swoją robotę konkretnie i profesjonalnie, poświęcił mi tyle czasu ile mógł i ile tak naprawdę potrzebowałam (a na dodatkowe pytania odpowiedział telefonicznie, bez żadnych zastrzeżeń i pretensji). Bardzo dziękuję za wszystko!:-) A.K.

Dr Rzewuski robił mi artroskopię kolana. Zabieg przeszedł sprawnie i bez problemów, dowiedziałam się przy okazji ciekawych rzeczy o więzadłach, łąkotkach itp.. Pan dr cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam tego specjalistę :)

Dr Rzewuski robił mi artroskopię kolana. Zabieg przeszedł sprawnie i bez problemów, dowiedziałam się przy okazji ciekawych rzeczy o więzadłach, łąkotkach itp.. Pan dr cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam tego specjalistę :)

Jestem po cieśni nadgarstka,profesjonalizm,pana doktora 100%,perła w swoim zawodzie.

Naprawdę ważne jest trafić na kompetentnego ortopedę. Na moje szczęście przyjmował w dniu mojego zgłoszenia w przychodni. Dobrze jest dostać się pod jego opiekę.

Taki właśnie według mnie powinien być prawdziwy lekarz-konkretny,zdecydowany i jednoczesnie ciepły dla pacjentów,bardzo kompetentny i niezwykle rzeczowy,widać,że medycyna i pomoc chorym to powołanie J.

J.

Bardzo dobry specjalista! Pierwsza wizyta przed zabiegiem odbyła się w przychodni prywatnej pan doktor po obejrzeniu mojego urazu dokładnie wyjaśnij co mi się stało i jak to naprawić, tłumaczył językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Sam osobiście przeprowadzał zabieg w tym przypadku artroskopię aby upewnić się co do diagnozy, po zabiegu ponownie wyjaśnił o co chodzi i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Mimo ze nie pochodzę z okolic woj. mazowieckiego na operację, którą muszę odbyć tak czy owak wybieram się właśnie do pana Krzysztofa Rzewuskiego

Bardzo dobry specjalista!