dr n. med. Krzysztof Sadowskidr n. med. Krzysztof Sadowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Krzysztof Sadowski

Neurolog

Doktor nauk medycznych w dziedzinie neurologii. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Posiada doświadczenie w pracy na oddziale klinicznym oraz poradni parkinsonizmu i chorób pozapiramidowych. Specjalizuje się w leczeniu choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych. Autor i współautor publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Aktualnie pracownik naukowy Klin...

Od wielu lat pomaga mi z padaczką mojego syna. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty u niego. Jest miły, kompetentnym i wrażliwym lekarze, dlatego chciałem go serdecznie polecić innym.

Doskonały merytorycznie, wszechstronny. Schorzenia neurologiczne analizuje w kontekście zdrowia ogólnego i osobowości pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, a do tego ma cudowne podejście do pacjenta.

Doskonały specjalista oraz przemiły człowiek. Pomógł mi w zwalczeniu przewlekłych migren. Oby więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b