dr n. med. Krzysztof Sadowskidr n. med. Krzysztof Sadowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Krzysztof Sadowski

Neurolog

Doktor nauk medycznych w dziedzinie neurologii. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Posiada doświadczenie w pracy na oddziale klinicznym oraz poradni parkinsonizmu i chorób pozapiramidowych. Specjalizuje się w leczeniu choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych. Autor i współautor publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Aktualnie pracownik naukowy Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w trakcie specjalizacji z zakresu neurologii dziecięcej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiada uprawnienia do:
-wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
-wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
-wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Od wielu lat pomaga mi z padaczką mojego syna. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty u niego. Jest miły, kompetentnym i wrażliwym lekarze, dlatego chciałem go serdecznie polecić innym.

Doskonały merytorycznie, wszechstronny. Schorzenia neurologiczne analizuje w kontekście zdrowia ogólnego i osobowości pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, a do tego ma cudowne podejście do pacjenta.

Doskonały specjalista oraz przemiły człowiek. Pomógł mi w zwalczeniu przewlekłych migren. Oby więcej takich lekarzy.