Pan Doktor przyjął mnie w Pruszkowie w dn 31.07 na NFZ (dodatkowo, bez uprzedniego zapisu). Jestem po operacji onkologicznej, bałam się, że jest nawrót. Doświadczony, uprzejmy Pan Doktor skierował mnie na niezbędne badania. Jestem bardzo wdzięczna. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Wizyta w ramach NFZ. Pierwsza wizyta w ciąży. Lekarz bardzo niesympatyczny. Na pytania gdzie i kiedy wykonać zlecone badania odpowiadał zdawkowo i niechętnie. Na prośbę o wydrukowanie zdjęcia z USG powiedział że ma ważniejsze sprawy w końcu z wielką łaską wydrukował. Wyraził swoją dezaprobatę że zaszłam w ciążę skoro jeszcze karmie piersią. Nie przeprowadził że mną wywiadu poza pytaniem która to ciąża i czy biorę kwas foliowy. Nie dał mi karty ciąży. Znalazł za to czas na opowieści na temat feministek w Afryce i na stawianie mi oskarżeń że coś kombinuję prosząc o zwolnienie że względu na nudności.

Wielkie słowa uznania i wdzięczności dla Dr Sankiewicza. Nasza sytuacja była szczególna. W 2012 r żona trafiła do szpitala w Pruszkowie w stanie zagrażającym jej życiu. Zdiagnozowano pękniętą ciąże pozamaciczną, konieczna okazała natychmiastowa operacja z podawaniem jednostek krwi. W większości przypadków w takiej sytuacji dokonuje się usunięcia rozerwanego jajowodu (to jest najszybsze działanie i bardzo często praktykowane) jednak znacznie zmniejsz szansę na kolejne udane zapłodnienie. Dr Sankiewicz przeprowadzając natychmiast operację uratował żonę i pozszywał rozerwany jajowód. Jest 2014 rok a my możemy się cieszyć z naszego małego synka. Cała ciąża prowadzona przez doktora perfekcyjnie i dużą dbałością o wszelkie szczegóły. Na zabieg cięcia cesarskiego przyjechał i wykonał go osobiści pomimo, iż nie miał tego dnia dyżuru w szpitalu. Z całego serca pragniemy polecić Dr K. Sankiewicza jako bardzo kompetentnego lekarza oraz wspaniałego człowieka.