Pan Dr bardzo cierpliwy, łagodny, życzliwy. Chętnie odpowiada na pytania. Leczy moją córkę możliwie najmniejszą dawką leku, a nie jak inni lekarze zawalić lekami małe dziecko, gdy taki sam efekt można uzyskać przy mniejszych dawkach. Ponadto otwarty na nasze podejście wspierania leczenia dziecka poprzez odpowiednią dietę (z uwagi na nietolerancje) - nie podszedł do nas jak do wariatów jak miało to miejsce z innymi lekarzami. Polecam, szkoda tylko że tak rzadko przyjmuje w DSK.

Polecam pana docenta, ponieważ nie ma lepszego neurologa na świecie. Od 4 lat zajmuje się moimi dziećmi: Kubusiem, Pawełkiem i Wojtkiem. To dzięki docentowi u Kubusia wykryto wiele chorób. Interweniował u wielu innych specjalistów prosił o konsultacje, a nawet o włączenie leczenia. Pan dr. Krzysztof jest wspaniałym lekarzem, na którego zawsze mogę liczyć w każdej sytuacji. Jest przykładem i wzorem do naśladowania dla całej chorej Służby Zdrowia. Nie boje się głośnio powiedzieć, że jest aniołem stróżem. Polecam pana docenta, ponieważ ma super podejście do dzieciaków. Pozdrawiamy :)

Polecam pana docenta pod każdym względem. Lekarz godny zaufania. Kompetentny, miły, z niesamowitym podejściem do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Białystok"?

Marzanna Wołk

Neurolog dziecięcy
Białystok
NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki i Terapii "FOCUS"
Szpitalna 39/4
15-294 Białystok