lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Człowiek z sercem na dłoni.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Bardzo dobry specjalista, zawsze dla niego wracamy,gdy coś nas niepokoi.

Bylismy u Pana doktora wczoraj.Rzeczowo i skrupulatnie wyjasnil nam wszystko.Dzieki niemu jestem spokojniejsza o leczenie dziecka.Nie spieszyl się.Nie naciskal ze chodzcie do mnie ja bede was prowadzil.Wytlumaczyl tez ze jak sie prowadzi lleczenie u jednego neurologa to najlepiej nie skakac po innych.Do dziecka podszedl bardzo uprzemie.Człowiek na wlasciwym miejscu.

Polecam pana docenta, ponieważ nie ma lepszego neurologa na świecie. Od 4 lat zajmuje się moimi dziećmi: Kubusiem, Pawełkiem i Wojtkiem. To dzięki docentowi u Kubusia wykryto wiele chorób. Interweniował u wielu innych specjalistów prosił o konsultacje, a nawet o włączenie leczenia. Pan dr. Krzysztof jest wspaniałym lekarzem, na którego zawsze mogę liczyć w każdej sytuacji. Jest przykładem i wzorem do naśladowania dla całej chorej Służby Zdrowia. Nie boje się głośnio powiedzieć, że jest aniołem stróżem. Polecam pana docenta, ponieważ ma super podejście do dzieciaków. Pozdrawiamy :)

Polecam pana docenta pod każdym względem. Lekarz godny zaufania. Kompetentny, miły, z niesamowitym podejściem do dzieci.