dr n. med. Krzysztof Sidorowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.

Polecam dr Krzysztofa Sidorowicza. Wszczepienie implantu z podniesieniem dna zatoki szczękowej zajęło mu 20 min. Bez bólu, komplikacji, z wytłumaczeniem, dodatkowym zdjęciem rtg i uśmiechem na ustach. Gorąco polecam, ceny konkurencyjne.

Polecam dr Krzysztofa Sidorowicza.
Gorąco polecam, ceny konkurencyjne.

Osiem lat temu miałam poważny zabieg chirurgiczny u pana Doktora i stwierdzam, że jest to naprawdę rzetelny i kompetentny lekarz. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że gdy ponownie pojawiła się potrzeba wizyty u chirurga stomatologa, wybrałam znów pana Doktora. Za każdym razem otrzymuję wyjaśnienie co i dlaczego musimy wykonać oraz jakie będą tego konsekwencje. Ból pozabiegowy to już niestety nie jest kwestia do pominięcia. Podczas zabiegu jednak znieczulenie w 100% spełniało swoją rolę. Osobiście bardzo polecam.

Moja opinia jest w 100% pozytywną. Polecam -fachowo kompleksowo i niedrogo,a o to w innych gabinetach bardzo trudno.K.R.

polecam wspaniały specjalista!!!byłam w gabinecie Pana DOKTORA Z TRZY LETNIĄ CÓRKA KTÓREJ PAN DOKTOR LECZYŁ MLECZNA PIĄTKĘ I ANI NIE ZAPŁAKAŁA ..WSPANIAŁE PODEJŚCIE ..

Genialny lekarz!-muszę przyznać że było "ciężko" , ale spokój i fachowość tego lekarza pomogły mi przejśc przez wszystkie etapy leczenia implantologicznego i potwierdzają że jest specjalista wysokiej klasy.

Super profesjonalista, świetny chirurg - bezbólowo i szybko wyleczył kilka zębów z którymi miałam problemy od lat.Moge polecić wszystkim z okolic Poznania, choć ja jeżdziłam az z Wrocławia ,uważam,że warto było!

Wszystkim, którzy nie chcą miec poważnych roblemów po wizycie u tego "lekarza",szczerze odradzam.