dr n. med. Krzysztof Sidorowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dzien dobry. Nie polecam tego stomatologa. Nie polecam tych usług stomatologicznych i gabinetu. Nalezy wybierać inne miejca.

Bardzo fachowy lekarz i przesympatyczny człowiek. Wykonywał u mnie resekcję wierzchołka górnej jedynki z usunięciem dużej zmiany stanu zapalnego. Cały zabieg przebiegł w bardzo miłej i bezbolesnej atmosferze. Poza małą opuchlizną na drugi dzień nie odczuwałam żadnego bólu. Po 2 tygodniach kontrol. W przypadku konieczności zabiegu chirurgicznego polecam przychodnię ORIMPLANT i Pana Doktora Sidorowicza. Pozdrawiam...

Nie polecam. Szczerze nie polecam. Nie ufam temu lekarzowi. Nie polecam. Szczerze nie polecam. Nie ufam temu lekarzowi.

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.

Polecam dr Krzysztofa Sidorowicza. Wszczepienie implantu z podniesieniem dna zatoki szczękowej zajęło mu 20 min. Bez bólu, komplikacji, z wytłumaczeniem, dodatkowym zdjęciem rtg i uśmiechem na ustach. Gorąco polecam, ceny konkurencyjne.

Polecam dr Krzysztofa Sidorowicza.
Gorąco polecam, ceny konkurencyjne.

Moja opinia jest w 100% pozytywną. Polecam -fachowo kompleksowo i niedrogo,a o to w innych gabinetach bardzo trudno.K.R.

Osiem lat temu miałam poważny zabieg chirurgiczny u pana Doktora i stwierdzam, że jest to naprawdę rzetelny i kompetentny lekarz. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że gdy ponownie pojawiła się potrzeba wizyty u chirurga stomatologa, wybrałam znów pana Doktora. Za każdym razem otrzymuję wyjaśnienie co i dlaczego musimy wykonać oraz jakie będą tego konsekwencje. Ból pozabiegowy to już niestety nie jest kwestia do pominięcia. Podczas zabiegu jednak znieczulenie w 100% spełniało swoją rolę. Osobiście bardzo polecam.

polecam wspaniały specjalista!!!byłam w gabinecie Pana DOKTORA Z TRZY LETNIĄ CÓRKA KTÓREJ PAN DOKTOR LECZYŁ MLECZNA PIĄTKĘ I ANI NIE ZAPŁAKAŁA ..WSPANIAŁE PODEJŚCIE ..

Genialny lekarz!-muszę przyznać że było "ciężko" , ale spokój i fachowość tego lekarza pomogły mi przejśc przez wszystkie etapy leczenia implantologicznego i potwierdzają że jest specjalista wysokiej klasy.

Super profesjonalista, świetny chirurg - bezbólowo i szybko wyleczył kilka zębów z którymi miałam problemy od lat.Moge polecić wszystkim z okolic Poznania, choć ja jeżdziłam az z Wrocławia ,uważam,że warto było!