lekarz Krzysztof Skorek

Laryngolog

Bardzo Nie jestem zadowolona z Pana Doktora byliśmy na wczasach 4.5 letniego syna zaczęło boleć i szumieć w uchu, pojechaliśmy do Pana dr gdyż na rejestracji powiedzieli żeby zapytać czy nas przyjmie, nie miałam problemu żeby Zaczekać z dzieckiem małym, bo wiem że ktoś ma umówiona wizytę to chce wejść na swoją godzinę, mogliśmy czekać. Ale dr gburowato za swojego biurka wychylając nos nie zgodził się powiedział że ma co 10min pacjentów i nie przyjmie dziecka z bolącym uchem, uważam że to jest nie ludzkie!Gdyż prawdziwy z powołania lekarz nie powinien odmówić wizyty jeszcze w dodatku Prywatnie płatnej! A nie na NFZ! jak dziecko potrzebuje pomocy płaczę ze boli ucho. Żeby zajrzeć do ucha i zobaczyć co tam się dzieje to 2min bo nie każdy wie kiedy zacznie boleć ucho żeby wizytę umawiać!!!

Lekarz K. Skorek jest uprzejmy, robi wrażenie dużej fachowości, ale plastyka migdałów, podniebieia i języczka miała doprowadzić do usunięcia chrapania i bezdechów. Nie dosyć, że zabieg musiał być poprawiany, usuwanie zrostów, to chrapanie nie zmniejszyło się. więc 3200 zł. wyrzucone w błoto, a lekarz namawia na kolejną operację za 3800 zł. korekty przegrody nosa i twierdzi tym razem że chrapanie to jest wina przgrody. A co będzie potem? Plasyka małżowin usznych??

Jestem stałą pacjentką Pana Doktora Krzysztofa Skorka. Miałam przerost małżowin nosowych dolnych. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie , wycięcie podśluzówkowe małżowin nosowych dolnych. Obecnie czuję się dużo lepiej, nie mam problemu z oddychaniem. Bardzo polecam Pana Doktora, gdyż jest to lekarz oddany pacjentowi, który z uwagą wysłuchuje problemy chorego. Osoba bardzo sympatyczna i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam Go bardzo dorosłym jak również dzieciom!!! Chcielibyśmy więcej takich Lekarzy! Z poważaniem.

Rewelacja ! W czasach, kiedy nawet płacąc za prywatną wizytę często spotykamy aroganckiego gbura i prostaka, któremu wydaje się, że wszyscy będą go całować w sygnet za to, że skończył AM, Dr Skorek to inna jakość !!! Świetny gość, odpowiada na każde pytanie, opisuje problem i od razu mówi co robić. W moim przypadku po obejrzeniu zapisu z tomografu, była decyzja o operacji zatok szczękowych, przegrody i mukotomii. Mimo wahania zdecydowałem się. Jestem rok po zabiegu, w końcu oddycham nosem, przedtem tylko mi się wydawało, że nim oddycham. Problemy z ...

Mimo wahania zdecydowałem się. Jestem rok po zabiegu, w końcu oddycham nosem, przedtem tylko mi się wydawało, że nim oddycham. Problemy z uciążliwym katarem i wcześniej ciągłym zapaleniem zatok minęły. Jak każdemu zdarza mi się przeziębić - to normalne, ale czuje się o wiele lepiej i mogę z czystym sumieniem polecić dr Skorka każdemu. Oby tak dalej Panie doktorze !

Syna leczyliśmy kilka lat u różnych laryngologów, żaden lekarz nie postawił prostej diagnozy co groziło niedosłuchem, dopiero dr K. Skorek wziął syna w swoje ręce. Po 2 latach leczenia i kilku zabiegach syn jest praktycznie zdrowy i co najważniejsze słychy jak powinien, przez co zdecydowanie lepiej się uczy i nabrał pewności siebie. Lekarz ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów, wzbudza zaufanie, syn go uwielbia i mimo, że już nie mamy potrzeby wizyt u dr syn ciągle pyta kiedy wrócimy do naszego Pana doktora :) Naprawdę polecam. Dodam jeszcze, że niektórym może się wydawać, że zabiegi prywatne czy nawet wizyta jest droga, ale mieliśmy porównanie z innymi klinikami na Śląsku, które zdecydowanie bardziej się cenią a specjalistów mają średnich.

Przeszedłem zabieg korekty przegrody nosa w klinice św. Łukasza w Bielsku-Białej w 2009 r, jestem bardzo niezadowolony, gdyż po operacji problemy z oddychaniem nie uległy poprawie, a może nawet się pogorszyły. Zapłaciłem prywatnie ponad 2000 pln. Nie polecam.

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Wzbudza stuprocentowe zaufanie. Szczerze polecam bo miałam okazję być jego pacjentką.

Wspaniały lekarz...z doskonałym podejściem do najmłodszych pacjentów, sympatyczny, kompetentny...jak najbardziej polecam...najlepszy lekarz jakiego znam.

Polecam, bardzo dobry lekarz. Dzięki zabiegowi który u mnie przeprowadził wreszcie oddycham normalnie :)

Miałam szereg problemów związanych z uchem i nosem, z którymi inni lekarze nie mogli sobie poradzić przez ponad 4 lata. Dopiero dr K. Skorek rozwiązał problem mojej choroby. Bardzo polecam tego Lekarza.