lekarz Krzysztof Skowronek

Doktor Skowronek podczas wizyty niestety był bardzo nieprofesjonalny, wykonał badanie USG, które mnie bolało, bez wdawania się w szczegóły. Chciałam również badanie cytologi, jednak pan doktor upierał się ze nie chce zrobić cytologi bo mieszkam za granica. Po tym jak go poprosiłam włożył wziernik bez żelu co mnie zabolało. Poprosiłam czy mógłby być delikatniejszy ale niestety nie zareagował. Zadając pytania na temat mięśniaków które mam i jak mogę je wyleczyć pan doktor tylko powtarzał, ze mieszkam za granica i ze tam muszę pójść do lekarza. Po badaniu doktor dał mi swój numer telefonu abym wysłała mu wiadomość z prośba o wyniki badań. To było ponad dwa miesiące temu. Wiadomości wysłałam kilka, również dzwoniłam do rejestracji, z prośba o kontakt do lekarza jednak usłyszałam ze przez to ze miałam wizytę prywatnie muszę się kontaktować z lekarzem osobiście.

Pan doktor jest dobrym specjalistą, także mogę polecić, z tym że trzeba liczyć się, że komunikacja z nim jest trochę trudna. Doktor pyta, czy wszystko pani wie ale jak pacjentka się chcę zapytać coś to nie raz nie pozwala dokończyć pytania albo odpowiada nie na pytanie, tylko powtarza kolejny raz to co sam chce powiedzieć albo pacjentka wychodzi na debila, drążąc jakiś temat

Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania doktorowi Krzysztofowi Slowronkowi za profesjonalizm zajęcia sie pacjentem połączony z życzliwością i ciepłem oraz za wsparcie podczas operacji. Zrobił Pan dla mnie tak wiele że nie idzie aż obrać tego słowami. Wspaniały lekarz. Gdyby nie ten lekarz nie była bym dziś w Klinice w Poznaniu i nie miała operacji tylko bym była skazana na bol i tabletki....Ja jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem do Pacjenta. Dziewczyny jeżeli chcecie być naprawde w dobrych rękach lekarza to bardzo polecam. Z wyrazami szacunku Pacjentka

Z wyrazami szacunku Pacjentka

Polecam z całego serca. Jest dostępny o każdej porze dnia i nocy. Prowadził mi ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego umiejętności i podejścia do kobiet. Lepszego ginekologa nie ma 😊

Lekarz godny polecenia! Poświęca dużo czasu, czy to na NFZ czy prywatnie - nie ma różnicy :) Naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem Pana Doktora!

Prowadził moje dwie ciąże, trochę przewrażliwiony, ale może to i dobrze, miły, odpowie szczegółowo na każde pytanie, poświęci dużo czasu pacjentce jeżeli tego wymaga, naprawdę watry polecenia lekarz!

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, a byłam już u wielu ginekologów... Polecam jak najbardziej. Owszem jest troszkę przewrażliwiony, ale moim zdaniem to dobrze, aniżeli miałby olewać wszystko. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Prowadził moja ciążę. Parę dni temu urodziłam zdrową śliczną córeczkę. Trochę przewrażliwiony, ale lepiej przynajmniej nic nie przeoczy. Badania przeprowadzał bardzo delikatnie. Szkoda, ze nie chodziłam do niego wcześniej. Polecam wszystkim kobietom.

Wspanialy lekarz! Polecam wszystkim ! Uratowal moje dwie zagrozone ciaze,.Lekarz z powolania!

Byłam i prywatnie i na NFZ - lekarz bardzo sympatyczny, miły i delikatny. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył i wiem, że w razie gdyby znowu się coś działo - mogę liczyć na jego pomoc. No i w końcu wizyta u ginekologa nie jest taka straszna :). Polecam!