lekarz Krzysztof Skowronek

Mogę szczerze polecić tego lekarza. Na pierwszej wizycie opowiadał kawały, żebym się nie denerwowała. Fakt faktem, bywa bardzo bezpośredni i czasem palnie coś od rzeczy, ale poza tym jest bardzo rzetelny. Mimo, że byłam zapisana na nfz, to poświęcił mi bardzo dużo czasu, żebym wszystko wiedziała. Jeśli ktoś ma wątpliwości do kogo się wybrać, to polecam :)

Lekarz godny polecenia uratowal moja ciaze, lekarze ze szpitala ostrowskiego chcieli miciaze usunac, ale doktor tak wszystko ladnie poprowadzil , ze mam teraz wspaniala 6 letnia coreczke polecam 100%, teraz mieszkam za granica w Skandynawii ale na wizyty latam do tego wlasnie lekarza

Bardzo dobry lekarza ,odpowiedzialny ,miły ,wszystko wytłumaczy dokładnie.Polecam

Tego lekarza nigdy nie zmienie i polecam go wszystkim.

Tego lekarza nigdy nie zmienie i polecam go wszystkim.

Nie polecam pana doktora straszny gaduła powtarza się po 15 razy a i tak zapyta czy już to mówił tak jakby tłumacząc wyłączał się i nie pamiętał czy już to mówił czy nie. Jest bezczelny i nachalny zadaje dziwne pytania. Nie polecam najgorszy lekarz u jakiego byłam !!!

bardzo dobry specjalista sympatyczny dobrze tłumaczy każdy problem polecam

bardzo dobry specjalista sympatyczny dobrze tłumaczy każdy problem polecam

berdzo mily i kompetentny lekarz,polecam

berdzo mily i kompetentny lekarz,polecam

Polecam! Prowadził moją pierwszą ciąże i z drugą też chodzę do niego- bardzo miły i kompetentny lekarz!

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na temat tego lekarza!! jak dla mnie porażka. Pan jest bezczelny. Chodzi mu tylko o kasę nie polecam

Kobietki bardzo polecam pana dr.Skowronka. konkretnie podchodzi do pacjetki, jest delikatny wyslucha wszystko dokladnie wytlumaczy powtorzy. nie zbywa pacjetek z wizyt na nfz .na mnie zrobil on ogromne wrazenie. nie ma porównania z innymi ostrowskimi lekarzami. a do tego jest przemily i przystojny;)