lekarz Krzysztof Skowronek

dziewczyny co wy piszecie ja do niego chodziłam...i przez niego bym ciąże straciła,nie załóważył ze ze dziecko się nie rozwija nie chodzciedo niego!!!!!!!!

Jestem jego pacjentką nie długo bo zaledwie 1,5 roku ale żałuję, że prędzej nie trafiłam do tego lekarza. Konkretny, miły, poświęcający pacjentce tyle czasu ile go potrzebuje. Angażujący się w 100% w historię choroby, zawsze pomocny, kierujący na badania, po prostu ludzki. Tym wspaniałym lekarzem "zaraziłam" spore grono moich koleżanek które również podzielają moje zdanie i są jego pacjentkami. Gratuluję Panu takiego zaangażowania i postawy.

brdzo polecam tego lekarza, kompetencja, fachowość, spokój, pełne informacje dla pacjentki, inni lekarze typu: Szczublewski czy Lubecki powinni się uczyć od takiego lekarza jakim jest dr. Skowronek przede wszystkim podejścia do pacjentki (a nie tylko kasa kasa kasa). POLECAM!!!!

przyjmuje Kobiety na kasę a mimo to potrafi być miły i uprzejmy-to nic,że zegar wskazuje już godzinę zamknięcia przychodni-dopóki nie powtórzy wszystkiego dwa razy -nie wypuści Cię z gabinetu-troche przewrażliwiony ale przynajmniej niczego nie zaniedba:)

pan doktor prowadził moje dwie ciąże zawsze szczegółowo o wszystkim mnie informował na każde pytanie zawsze odpowiedział poświęcał mi wystarczająco dużo czasu żałuje tylko że nie pracuje w ostrowskim szpitalu polecam

Kompetentny, budzący zaufanie, udziela obszernych wyjaśnień dotyczących problemów pacjentek.

super lekarz!!!naprawde polecam;miły,kompetenty potrafi naprawde świetnie wytłumaczyć i odpowiedziec na wszystkie wątpliwości i pytania,dotad slyszałam o ,,nim,, że to świetny lekarz i przekonalam sie że tak własnie jest!!!wczesniej chodzilam do dr.P.Szczublewskiego i nie ma porownania(nawet na prywatnej wizycie nie dorownuje dr.Skowronkowi w połowie) dziewczyny polecam dr.Skowronka!!!

dziewczyny polecam dr.Skowronka!!!

Lekarz z powołania, godny polecenia nie znam lepszego w Ostrowie. Inni lekarze na prywatnej wizycie nie poświęcą pacjentce tyle czasu co pan Skowronek na wizycie na kasę chorych.POLECAM

Gdy pierwszy raz przyszłam do gabinetu czułam się jakbyśmy znali się od lat. Mimo, iż siedziałam naga przy zupełnie obcym człowieku, którego wiedziałam po raz pierwszy atmosfera była zabawna i wesoła:) Kompetętny lekarz, z dobrym podejściem do pacjentki i z dużym poczuciem humoru. Poświęcił mi dużo czasu i wszytsko 2 razy dokładnie wytłumaczył. Zero niedomówień. 100% satysfakcji

Chodzę do niego już od 8 lat, nie zamieniłabym go na nikogo innego - to naprawdę lekarz z powołania... a do tego sympatyczny i dowcipny. Naprawdę polecam... szczególnie jak się ktoś boi pierwszej wizyty...