Krzysztof Skrzypczak

Bardzo dobry lekarz. Jestem pacjentką dra Skrzypczaka już od 20 lat. Mam do niego zaufanie, więc poleciłam rodzinie. Pacjentami dra Skrzypczaka są też moja córka, mama i brat.

Wspaniały lekarz. Polecam. Wysłuchał mnie dokładnie i cierpliwie, a co ważniejsze - moje spostrzeżenie były dla niego ważne. Na wszystkie uwagi i wątpliwości odpowiadał, dokładnie wszystko wyjaśniając. Muszę podkreślić tu nie tylko profesjonalność ale i wysoką kulturę Pana Dr.

Muszę podkreślić tu nie tylko profesjonalność ale i wysoką kulturę Pana Dr.

To co się rzuca na pierwszy rzut oka: miły, kulturalny człowiek podchodzący do pacjenta z należnym mu szacunkiem. Jeśli chodzi o leczenie: podchodzi do pacjenta kompleksowo, słucha, zadaje wnikliwe pytania, dokładnie bada. Kiedy trzeba, kieruje do odpowiedniego specjalisty. Tłumaczy diagnozę, mówi, jakie przewiduje dalsze kroki w leczeniu. Naprawdę rzadko w dzisiejszej dobie o takiego lekarza. Polecam w 100%!

Profesjonalista, kulturalny, bez żadnych problemów kieruje na badania laboratoryjne lub do specjalistów jeśli zachodzi taka potrzeba.

Lekarz z powołania. Kompetentny, bardzo dobry diagnosta, uprzejmy, cierpliwy.Jeśli są problemy ze zdrowiem- polecam.

Był moim lekarzem na studiach, potem w pracy zawodowej. Teraz jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny. Niedługo minie 25 lat jak się u niego leczę. I naprawdę nie żałuję.

potrafi słuchać,rzeczowy,dociekliwy,dokładny.Skuteczny.

potrafi słuchać,rzeczowy,dociekliwy,dokładny.Skuteczny.

Lekarz z powołania. Kompetentny, sympatyczny, rzeczowy, inteligentny. Zgadzam się z opinią o świetnej organizacji przychodni - nigdy nie czekałem na wizytę dłużej niż 10 minut. W tej jednostce wszystko działa sprawnie i terminowo. Polecam

Jestem pacjentką doktora Skrzypczaka od wielu lat i mam do niego stuprocentowe zaufanie. Do wszystkich zalet wymienionych powyżej dodam jeszcze to, że świetnie organizuje pracę poradni: pacjenci umawiani są na godzinę, nie ma wyczekiwania w tłumie chorych, wszystko odbywa się sprawnie i super profesjonalnie. A przy tym to naprawdę przemiły człowiek.

Najlepszy lekarz, sama wizyta u niego sprawia, że pacjent czuje sie zdrowszy. Zawsze sympatyczny, cierpliwy. Przeprowadza wnikliwy wywiad, nigdy nie myli się co do diagnozy.