Krzysztof Skrzypczak

cała moja rodzina leczy się u doktora Skrzypczaka.

cała moja rodzina leczy się u doktora Skrzypczaka.

Wszystko, ok , chodzimy już do Krzysztofa parę lat, zawsze trafiał z diagnozą, polecam

Pan doktor Skrzypczak jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze poświęca mi tyle czasuile potrzebuję. Wychodząc z gabinetu czuję się zdrowsza. Człowiek godny zaufania a do choroby podchodzi zawsze kompleksowo.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Jestem pacjentką Pana Skrzypczaka od kilku lat. Przy każdej wizycie zostałam moim zdaniem bardzo dobrze zbadana, w miłej atmosferze, Pan doktor zawsze odpowiadał na moje pytania. Kiedy potrzebowałam dodatkowych badań wypisywał skierowania. Czułam się godnie potraktowana.

Rewelacyjny lekarz. Słucha pacjenta, robi dokładny wywiad. Nie żałuje skierowań.

Naprawdę wybitny specjalista.Podchodzi kompleksowo do problemu, stara się pacjentowi pomóc a nie spławić.