2,5

Nie mam zarzutów. Ósemki rosły wzdłuż żuchwy, trzeba było je wypiłować stamtąd. Zabieg był zrobiony tak dobrze, że nie twarz nie była nawet opuchnięta. Górne ósemki usunięte trzema ruchami, bez bólu. Cena - niestety nie była niska w przypadku zabiegu z narkozą ale czego się spodziewać po kilkugodzinnym piłowaniu żuchwy i samej narkozei?

Ten człowiek to nie lekarz, ale sadysta! Rzeźnik! Zatrzymaną ósemkę wyrywał, zapierając się kolanem o fotel, naśmiewając się przy tym ze mnie, gdy mdlałam z bólu. Usłyszałam kilka razy określenie "lebioda" (prosto w twarz). Nie mówię już o tym, że pacjenta w gabinecie "wita" plecami, mrucząc coś pod nosem. Nabawiłam się dzięki niemu nieodwracalnej fobii. Z całego serca ODRADZAM kontakty z tym "lekarzem".

Pan Ślaski usuwał mi dolna i gorna ósemkę. Obyło się bez komplikacji, ale uważam, że zabieg za taka cenę (1200 zł) powinien być wykonany bez zarzutu, a ja miałam pewne zastrzeżenia. Kolejne dwie ósemki usuwałam już u innego specjalisty, byłam o wiele bardziej zadowolona.

Jest to pseudo doktor, sadysta nie słuchający pacjentów. Usunął mi zęba w taki sposób, że na koniec rozciął mi wargę. Nie mówię o ilości łez wylanych na fotelu i paznokciach wbijanych w fotel. Na koniec usłyszałam, że mam do niego nie wracać. Było to jedyne słuszne zdanie które wypowiedział.