lekarz Krzysztof Śmich

3,3
3,2
3,1
3,2

Porad i konsultacji zasięga cała moja najbliższa rodzina, dalsza i wielu znajomych. Przypadkiem trafiłam do Pana Śmicha 20 lat temu z córeczką i zostałam przy Nim do dziś. Kilka lat temu uratował życie swym szybkim działaniem mojemu synkowi, a w zeszłym roku mojej Mamie. Muszę nadmienić, że z synkiem to było natychmiastowe działanie, a z Mamą kilkudniowa historia opierająca się na błędnych diagnozach po wielu badaniach przez kilku "specjalistów" w szpitalu na Parkitce. Nie komplementuje, nie pociesza lecz stawia diagnozę i rzetelnie ją objaśnia. Odpowiada zrozumiałym językiem na wszystkiem pytania. Objaśnia działanie leków i sposób ich podawania. Nie faszeruje mocnym antybiotykiem z szerokim spektrum działania. Nie przepisuje bez potrzeby tony lekarstw i litrów syropików. Ogranicza się do niezbędnego minimum, bacznie dbając o jak najmniejszy ich koszt. Szkoda, że najczęściej wypowiadają się na temat Pana Śmicha osoby po jednorazowym z Nim kontakcie, zapewne oburzone tym, że Pan doktor nie zasypał Ich miłymi słowami. Jest doskonałym diagnostą. Pamiętajcie, że lekarz też człowiek i nie zawsze musi mieć ochotę na witanie każdej matki, czy też ojca swego małego pacjenta szerokim uśmiechem i godzinnym rozprawianiu o tym jak śliczną macie pociechę i jak dobrze o Nią dbacie.
Ja Polecam. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam nie tylko przy zapaleniu gardełka, ale przede wszystkim przy poważnych problemach lub niepewnościach.

Pan Doktor Śmich leczy naszą rodzinę od wielu lat, bardzo kompetentny, zawsze stawia trafną diagnozę i u dzieci i u dorosłych członków naszej rodziny, kiedyś spędziłam 4 godziny na izbie przyjęć w szpitalu z objawami przedzawałowymi i wypuszczono mnie do domu bez żadnych zaleceń, dopiero Doktor Śmich postawił prawidłową diagnozę i stan zdrowia szybko wrócił do normy, ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów, często ma dla nich kolorowe naklejki, szybko nawiązuje z nimi kontakt, Doktor Śmich potrafi nawet przy trudnych i nietypowych objawach chorobowych postawić prawidłową diagnozę i znaleźć rozwiązanie, wytłumaczy szczegóły choroby, w przewlekłych stanach podpowie czego unikać lub jaką dietę zastosować, poświęci pacjentowi wystarczająco czasu aby pacjent wyszedł z diagnozą, zaleceniami, wiedzą co mu dolega i co ma robić dalej, Doktor Śmich jest lekarzem na którego zawsze można liczyć dlatego jesteśmy pacjentami Doktora Śmicha już ponad 20 lat bez względu na to w jakiej placówce pracuje, polecam wszystkim poszukującym dobrego lekarza, który podchodzi do pacjenta kompleksowo

Obecnie kandyduje do Rady Miasta z list PSL. Polskie Stronnictwo Ludowe jest mi szczególnie bliskie. Bardzo proszę Państwa w wsparcie. KRZYSZTOF ŚMICH - lat 54 wdowiec, dwóch dorosłych synów. Lekarz. Jako przyszły Radny mam zamiar położyć szczególny nacisk na opiekę zdrowotną i społeczną, tworzenie nowych miejsc pracy i ochronę już istniejących. Wspierać rozwój infrastrukturalny i wyjątkowość naszego miasta. Z Waszym poparciem możemy tworzyć same dobre rzeczy.

Bardzo dobry lekarz.Ma swój sposób bycia ale przecież każdy z nas ma.Od kilku lat leczę u Niego moje dziecko ,zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki.Polecam.

Świetny specjalista. Polecam jeżeli szukacie konkretnego leczenia a nie szukania po omacku. Moje dziecko jest pod dobrą opieką. Polecam każdemu. Mnie ten lekarz również pomógł.

Bardzo dobry lekarz. Spokojny,opanowany, rzeczowo odpowiada na pytania, trafnie dobiera lekarstwa.Dla dziecka jest miły.Polecam.

Zdecydowanie prowincjonalne podejście tzn. ten "doktor" myśli że jest w posiadaniu tajemnej wiedzy a reszta świata to ciemnota. Nikomu nie polecam, nie warto. W dzisiejszych czasach jest taki wybór i dostępność lekarzy że naprawdę można sobie Pana "doktora" podarować. Testowanie leków powinno mieć miejsce w laboratoriach a nie na pacjentach na zasadzie - "... a może to! zobaczymy co będzie... ". Aż trudno uwierzyć że do tej pory jeszcze nie odebrano mu uprawnień. Jestem przekonany że wszystkie pozytywne opinie na tej stronie sam sobie napisał. A to jak zachęca do oddania na niego głosu w wyborach na radnego to już szczyt wszystkiego.

Lekarz godny polecenia. Moim zdaniem to bardzo kompetentny doktor. Jeden z nielicznych lekarzy, którzy kierują na badania (a nie tak jak niektórzy nie kierują na badania, ponieważ sądzą, że chcemy naciągnąć NFZ). A co do jego zachowania, to jest specyficzne, ale taki ma sposób bycia i nie wszyscy potrafią go zaakceptować.

mój mały synek był pod opieka pana doktora i na początku nie miałam żadnych zastrzeżeń,wnikliwie zlecał badania,słuchał lecz po kilku miesiącach miałam wrażenie jakby panu doktorowi przestało zależeć .To prawda ten pediatra nie jest uśmiechnięty od ucha do ucha więc jeśli komuś to przeszkadza niech poszuka kawalarza,mnie to akurat nie przeszkadzało.

najlepszy lekarz jakiego znam w czestochowie, w pełni kompetentny i uczciwy, stosuje tanie leki i zamienniki, przyjmuje w kazdy dzień i o każdej porze lecze się u niego juz 17 lat i nie mam zastrzeżeń, jesli chodzi o styl bycia jest wyjątkowy ale da się przyzwyczaić. jest dokładny i rzeczowy wie co mówi i zna się na tym co robi.