dr n. med. Krzysztof Sokołowski

Internista, Kardiolog

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego "lekarza". Sprawia wrażenie specjalisty bez powołania, który traktuje pacjenta jak intruza tylko dlatego, że ten ma wątpliwości co do stanu swojego układu krążenia (przecież nikt nie wymyśla sobie tak poważnych dolegliwości). Stwierdzenia "ma Pan już jedną chorobę po co Panu więcej?" albo "ta dolegliwość ma tysiące możliwych przyczyn" sprawiły, iż zupełnie straciłem zaufanie dla tego Pana jako lekarza. Nie marnujcie czasu na wizytę, która i tak nie wniesie nic nowego w wasze leczenie, lepiej poszukać innego sprawdzonego kardiologa.

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26