lekarz Krzysztof Solana

Lekarz taki, jaki powinien być każdy. Stwarza komfortowe warunki, obchodzi się z pacjentem jak z człowiekiem a nie kawałkiem mięsa, co niestety można napotkać u innych ginekologów. Korzystam z wizyt na NFZ a uwagi poświęca tyle, co na wizytach prywatnych. Jednym zdaniem niesamowity specjalista i człowiek!

Lekarz taki, jaki powinien być każdy.
Korzystam z wizyt na NFZ a uwagi poświęca tyle, co na wizytach prywatnych.
Jednym zdaniem niesamowity specjalista i człowiek!

NIE POLECAM doktora jest arogancki, nieuprzejmy, od maja do grudnia byłam jego pacjentką, miałam mieć zakładaną taśmę, na wizycie w sierpniu poinformował mnie doktor że mam schudnąć 10 kg, schudłam, na wizycie w grudniu dowiedziałam się ze mam schudnąć kolejne 10 kg, niekompetencja i arogancją to ma być mój lekarz!!! Znalazłam innego lekarza i jestem po operacji założenia taśmy. Czuję się świetnie i nic mi nie dolega. Jedyny plus - 10 kg wagę trzymam do dziś!!!

Wspaniały specjalista. W gabinecie panuje cudowna atmosfera. Pan Doktor stwarza komfortowe warunki dla pacjentki i poza tym jest cudownym człowiekiem. Byłam u Doktora na NFZ i pierwszy raz trafilam na tak pozytywnego lekarza. To jest niecodzienność! Sam oferuje badania, doradzi, z gabinetu wychodzi się z uśmiechem.

Serdecznie dziękuję Panu dr Krzysztofowi Solanie za leczenie i przeprowadzoną operację założenia taśmy w dniu 18.08.2020r Lekarz profesjonalista w swojej dziedzinie, wspaniały człowiek, uprzejmy, delikatny, udziela wyczerpującej informacji na temat choroby i leczenia. To jest lekarz z powołania. Polecam wszystkim Paniom

DR.SOLANA-super lekarz,życzliwy,kompetentny.Jest specjalistą w swojej dziedzinie,ma podejście do pacjentki.Jestem po operacji założenia taśmy tvt i krótko powiem : DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!!!!. WSZYSTKIM KOBIETOM POLECAM !!!. M.D.

WSZYSTKIM KOBIETOM POLECAM !!!.

M.D.

Mam swoje lata, ale pierwszy raz w swoim życiu trafiłam na lekarza, który ma tak wspaniałe podejście do pacjentek, nie tylko do mnie, ale również z obserwacji w stosunku do innych. To prawdziwy lekarz z powołania. Wspaniały człowiek. Przy nim człowiek przełamuje wstyd, strach, a jego postawa zasługuje na uznanie. Żadnej chorej nie zostawi w potrzebie. Wyjaśni i pomoże. Oby inni lekarze uczyli się od niego podejścia do pacjenta. Jestem szczęśliwa , że dostałam się do niego. Dr Krzysztofa Solana mogę polecić każdej pacjentce, jest godny zaufania, zasługuje na ocenę 5 w każdej postaci. Dziękuję mu.

Pan Doktor zawsze miał dla mnie czas. Opiekował się nami całą ciążę i pomimo komplikacji, z którymi świetnie sobie poradził - mam teraz zdrową malutką córeczkę :) - dziękujemy Panie Doktorze :) Serdecznie polecam wszystkim!

polecam dr.SOLANĘ ponieważ jest to lekarz z powołania miły cierpliwy super specjalista dokładnie tłumaczy to o co pacjentka pyta tak jak mówię zdecydowanie polecam

Mam 39 lat i do tej pory nie spotkałam się z taką opieką! POLECAM GO WSZYSTKIM MOIM KOLEŻANKOM!

witam nie polecam tego lekarza zadnej kobiecie ja przez cała ciaze miałam tylko raz robione badanie ginekologiczne i krew pobrana a tak mnie badał tylko ginekologicznie co nie powinien chyba ze za kase to jest inny ale z funduszu to tragegia