lekarz Krzysztof Solana

Ginekolog

Mam swoje lata, ale pierwszy raz w swoim życiu trafiłam na lekarza, który ma tak wspaniałe podejście do pacjentek, nie tylko do mnie, ale również z obserwacji w stosunku do innych. To prawdziwy lekarz z powołania. Wspaniały człowiek. Przy nim człowiek przełamuje wstyd, strach, a jego postawa zasługuje na uznanie. Żadnej chorej nie zostawi w potrzebie. Wyjaśni i pomoże. Oby inni lekarze uczyli się od niego podejścia do pacjenta. Jestem szczęśliwa , że dostałam się do niego. Dr Krzysztofa Solana mogę polecić każdej pacjentce, jest godny zaufania, zasługuje na ocenę 5 w każdej postaci. Dziękuję mu.

DR.SOLANA-super lekarz,życzliwy,kompetentny.Jest specjalistą w swojej dziedzinie,ma podejście do pacjentki.Jestem po operacji założenia taśmy tvt i krótko powiem : DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!!!!. WSZYSTKIM KOBIETOM POLECAM !!!. M.D.

WSZYSTKIM KOBIETOM POLECAM !!!.

M.D.

Tydzień temu urodziłam zdrowego syna.Ciąża była donoszona dzięki dr Solanie, który w porę wychwycił problem, kierując mnie do konkretnych specjalistów i szpitala, cały czas monitorując rozwój wydarzeń.Dr Solana spełnił wszystkie moje oczekiwania: czułam się w pełni zaopiekowana pod względem medycznym i dzięki temu spokojna o rozwijające się we mnie dziecko. Miałam wykonane wszystkie badania, często usg, lekarz cierpliwie wyjaśniał wszelkie niepokojące mnie kwestie, również telefonicznie.Potrafił rozluźnić atmosferę do tego stopnia, że wizytę u ginekologa można było zaliczyć do przyjemnych. Wg mnie jest to bardzo dobry, kompetentny i życzliwy lekarz, mający ogromną, wciąż uzupełnianą wiedzę i doświadczenie. Z całym zdecydowaniem polecam innym pacjentkom.

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Solany za namową mojej mamy, która także była pacjentką doktora i ceniła jego profesjonalizm i fachowość. Od pierwszej wizyty doktor wzbudził moje zaufanie. Jest lekarzem rzeczowym i kompetentnym z wieloletnim już doświadczeniem medycznym. Ponadto potrafi wprowadzić w gabinecie bardzo przyjazną atmosferę, poprzez dobre słowo i humor rozładowuje krępujące napięcie, które chyba każdej kobiecie towarzyszy podczas wizyty u ginekologa.

Pierwszy raz u lek. Solany byłam 20 lat temu. Miły, uprzejmy, nawet odwiedził mnie w szpitalu (przy okazji oczywiście załatwiania swoich spraw, ale pamiętał). Czułam się bardzo bezpiecznie. Z czasem jednak bardzo się zmienił. Na wizycie opowaiada o swojej pasji do motorów, wyjazdach, spotkaniach. Czasami mam wrażenie, że wogóle nie słucha co do niego mówię i z jakim problemem przyszłam. Żyje w zupełnie innym świecie. Aż boję się do niego iść. Wizytę odkładam już rok. Badań żadnych, a przecież tyle się mówi badaniach w czasie brania tabletek hormonalnych. Nie odważyłabym się polecić lekarza Solany innym kobietom. Szkoda, że tak się zmienił. Panie doktorze tu ziemia! Może czas już na nią zejść i przyłożyć się do pracy. Bo stracić zaufanie pacjentek bardzo łatwo, ale odzyskać je to już nie mała sztuka.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentce, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, powoduje że kobieta mniej krępuje się bedąc na badaniu. A właśnie podejście do pacjentek jest ważnym elementem u lekarza ginekologa. Polecam pana doktora każdej pacjentce z problemami, bo nie zostanie potraktowana mrukliwie i odpychająco.

Tydzień temu urodziłam zdrową córeczkę. Całą ciążę byłam pod opieką u dr Solany, który spełnił wszystkie oczekiwania, jakie stawiałam lekarzowi. Miałam zrobione obowiązkowe badania, częste usg, dr odpowiadał na każde moje pytanie i rozwiewał wątpliwości, czasem z pomocnym telefonem do innego specjalisty. Atmosfera panująca w gabinecie sprawia, że wizyty są przyjemnością. Polecam dr Solanę wszystkim, którzy pragną fachowej i miłej opieki. Olga.

Polecam tego lekarza, jestem obecnie w 24 tyg ciąży, od samego początku mam robione wszystkie badania, USG i lekarz odpowiada na każde moje pytanie. 2-e ciąże straciłam niestety w UK i teraz postanowiłam ciąże prowadzić w Polsce. Pozytywne nastawienie i opieka Pana dr sprawiła że oczekuje córeczki która daje mi wielką radość. POLECAM JESZCZE RAZ TEGO LEKARZA!!!

Pan Doktor zawsze miał dla mnie czas. Opiekował się nami całą ciążę i pomimo komplikacji, z którymi świetnie sobie poradził - mam teraz zdrową malutką córeczkę :) - dziękujemy Panie Doktorze :) Serdecznie polecam wszystkim!

Dobry lekarz.Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania.Jestem wdzięczna mojemu ginekologowi że polecił mi dr K.Solanę.Ten przedstawił mi sposoby leczenia mojej dolegliwości i ich skuteczność. Decyzja należała do mnie.Badania urodynamiczne i operacja odbyły się bez problemów.Wiem że jestem pod fachową opieką, a wszystko w ramach NFZ.Polecam innym pacjentkom. Krystyna

Krystyna