lekarz Krzysztof Solana

Tydzień temu urodziłam zdrowego syna.Ciąża była donoszona dzięki dr Solanie, który w porę wychwycił problem, kierując mnie do konkretnych specjalistów i szpitala, cały czas monitorując rozwój wydarzeń.Dr Solana spełnił wszystkie moje oczekiwania: czułam się w pełni zaopiekowana pod względem medycznym i dzięki temu spokojna o rozwijające się we mnie dziecko. Miałam wykonane wszystkie badania, często usg, lekarz cierpliwie wyjaśniał wszelkie niepokojące mnie kwestie, również telefonicznie.Potrafił rozluźnić atmosferę do tego stopnia, że wizytę u ginekologa można było zaliczyć do przyjemnych. Wg mnie jest to bardzo dobry, kompetentny i życzliwy lekarz, mający ogromną, wciąż uzupełnianą wiedzę i doświadczenie. Z całym zdecydowaniem polecam innym pacjentkom.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentce, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, powoduje że kobieta mniej krępuje się bedąc na badaniu. A właśnie podejście do pacjentek jest ważnym elementem u lekarza ginekologa. Polecam pana doktora każdej pacjentce z problemami, bo nie zostanie potraktowana mrukliwie i odpychająco.

Pierwszy raz u lek. Solany byłam 20 lat temu. Miły, uprzejmy, nawet odwiedził mnie w szpitalu (przy okazji oczywiście załatwiania swoich spraw, ale pamiętał). Czułam się bardzo bezpiecznie. Z czasem jednak bardzo się zmienił. Na wizycie opowaiada o swojej pasji do motorów, wyjazdach, spotkaniach. Czasami mam wrażenie, że wogóle nie słucha co do niego mówię i z jakim problemem przyszłam. Żyje w zupełnie innym świecie. Aż boję się do niego iść. Wizytę odkładam już rok. Badań żadnych, a przecież tyle się mówi badaniach w czasie brania tabletek hormonalnych. Nie odważyłabym się polecić lekarza Solany innym kobietom. Szkoda, że tak się zmienił. Panie doktorze tu ziemia! Może czas już na nią zejść i przyłożyć się do pracy. Bo stracić zaufanie pacjentek bardzo łatwo, ale odzyskać je to już nie mała sztuka.

Tydzień temu urodziłam zdrową córeczkę. Całą ciążę byłam pod opieką u dr Solany, który spełnił wszystkie oczekiwania, jakie stawiałam lekarzowi. Miałam zrobione obowiązkowe badania, częste usg, dr odpowiadał na każde moje pytanie i rozwiewał wątpliwości, czasem z pomocnym telefonem do innego specjalisty. Atmosfera panująca w gabinecie sprawia, że wizyty są przyjemnością. Polecam dr Solanę wszystkim, którzy pragną fachowej i miłej opieki. Olga.

Dobry lekarz.Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania.Jestem wdzięczna mojemu ginekologowi że polecił mi dr K.Solanę.Ten przedstawił mi sposoby leczenia mojej dolegliwości i ich skuteczność. Decyzja należała do mnie.Badania urodynamiczne i operacja odbyły się bez problemów.Wiem że jestem pod fachową opieką, a wszystko w ramach NFZ.Polecam innym pacjentkom. Krystyna

Krystyna

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Solany za namową mojej mamy, która także była pacjentką doktora i ceniła jego profesjonalizm i fachowość. Od pierwszej wizyty doktor wzbudził moje zaufanie. Jest lekarzem rzeczowym i kompetentnym z wieloletnim już doświadczeniem medycznym. Ponadto potrafi wprowadzić w gabinecie bardzo przyjazną atmosferę, poprzez dobre słowo i humor rozładowuje krępujące napięcie, które chyba każdej kobiecie towarzyszy podczas wizyty u ginekologa.

Polecam tego lekarza, jestem obecnie w 24 tyg ciąży, od samego początku mam robione wszystkie badania, USG i lekarz odpowiada na każde moje pytanie. 2-e ciąże straciłam niestety w UK i teraz postanowiłam ciąże prowadzić w Polsce. Pozytywne nastawienie i opieka Pana dr sprawiła że oczekuje córeczki która daje mi wielką radość. POLECAM JESZCZE RAZ TEGO LEKARZA!!!

Wg mnie- lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, profesjonalista w tym, co robi, a poza tym bardzo sympatyczny, uprzejmy. Zdecydowanie polecam!

nie polecam tego lekarza !na poczatkowych wizytach, calkiem sympatyczny i uprzejmy facet,na trzeciej wizycie potrafił byc tak arogancki ze wyszlam z placzem nie potarfi odpowiedziec na podstawowe pytania ignorujac je i wysmiewajac , jestem w 4 miesiacu ciaży , rzecz jasna ze ciekawia mnie pewne rzeczy jej dotyczace.Lubi podczas wizyty rozmawiac na przerozne tematy, niedotyczace badania.Uważam ze zachowanie lekarza jest kwestia tego, która noga wstanie z łóżka, raz potrafi byc pelnym ciepla lekarzem, a raz potrafi byc strasznie arogancki,chamski i doprowadzic kobiete do placzu.Uwazam,ze wizyty kobiet w ciazy nie sa wskazane u tego pana.Odradzam !

Zdecydowanie nie polecam.Zajmuje sie sobą zamiast pacjentką.W trakcie badania (!) beztrosko odbiera telefony i rozmawia o imprezach lub motocyklach. Bagatelizuje pytania ( a kobiety w ciąży miewają różne wątpliwości), pozostawiając je bez odpowiedzi. Zignorował moje prośby o badania krwi! Podczas każdej wizyty straszył mnie, że stracę ciążę. Oczywiście uciekłam do innego lekarza, który odpowiednio się mną zajął. Ciąży nic nie zagrażało. Mniemam,iż lekarz ten przechodzi obecnie kryzys wieku średniego, stąd taka zmiana w jego zachowaniu. Znałam go wcześniej i nie miałam aż takich zarzutów.