mgr Krzysztof Sowała

Fizjoterapeuta

Bardzo dobry fizjoterapeuta, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem bardzo polecam:)

Ogólnie "facet" robi dużą otoczkę wokół siebie i swoich umiejętności a wynik jest mizerny. Z wiadomych przyczyn - Anonim.

Polecam.Bardzo dobry fizjoterapeuta.Pomogł mi w dyskopatii.Duże wiadomości dotyczące choroby i bardzo wnikliwe tlumaczenie jej przebiegu.

Bardzo dobry terapeuta.Pomógł mi po bardzo skomplikowanym złamaniu w stawie barkowym.Oby takich profesjonalistów więcej.polecam

witam masażyk jak masażyk może byc.mTAKIE GŁASKANIE. Liczylam na coś porządnijszego. Daję ocenę 3. MOze być jak ktoś lubi lekko to oki.

Fizjoterapeuta budzący zaufanie.Pan Krzysztof pracował z moim barkiem po operacji obrąbka.Jestem b.zadowolona,szybko wrociłam do pracy.polecam

doprowadził nogę do pełnej sprwności po rekonstrukcji Acl i po zszyciu łąkotki bocznej. Polecam.

Jeżeli chodzi o masaż, to raczej był to masaż relaksacyjny a nie leczniczy.

Jeżeli chodzi o masaż, to raczej był to masaż relaksacyjny a nie leczniczy.

Profesjonalne podejście do pacjenta.ból kręgosłupa minął po 2 zabiegach.polecam.