lekarz Krzysztof Sowiński

Jestem zawiedzionym pacjentem. Lekarz stwierdził RAKA PROSTATY. Prostata była w kształcie litery v. Nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Witam, odradzam wizyty u doktora. Byłam u niego na wizycie, stwierdził ciążę zagrożoną, szyjkę macicy V-kształtną, straszył porodem przedwczesnym i tym, że dziecko mogłoby nie przeżyć. Miałam dużo wątpliwości ponieważ przez 6mc mówiono mi, że wszystko jest dobrze( nie jestem stałą pacjentką doktora). Jednak w tamtej chwili przestraszyłam się i dałam się przekonać na zabieg w szpitalu. Na szczęście w porę zrezygnowałam. Doktor nie poinformował mnie o możliwych konsekwencjach zabiegu m.in wywołaniu porodu czego chciałam uniknąć. Z powodu rezygnacji spotkały mnie w szpitalu nieprzyjemności( szpital za zabiegi otrzymuje pieniądze dlatego kierują nie patrząc na dobro pacjenta) Koleżanka dała mi namiar na profesora w Łodzi do którego jeździła, po konsultacji dowiedziałam się, że nie muszę mieć żadnego zabiegu nawet się nie kwalifikuję do niego co gorsze zabieg mógł mi jedynie zaszkodzić. Doktor Sowiński stwierdził również ujście V-kształtne szyjki, na po profesor w Łodzi powiedział, że nic takiego nie widzi. Nie rozumiem jak lekarz może świadomie narażać zdrowie nienarodzonego dziecka a kobietę w ciąży na stres, a wszystko aby szpital zyskał pieniądze. Dla lekarza najważniejsze powinno być dobro pacjenta a nie własne korzyści. Jest to karygodne dlatego każdemu odradzam wizyty u doktora Sowińskiego.

nikomu nie polecam tego lekarza. Niestety to,że jest miły nie zastąpi ogromnego braku wiedzy i niekompetencji. Wystawia nieprawidłowe diagnozy nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości, co można łatwo sprawdzić udając się do specjalistów w Łodzi. U mnie stwierdził niepłodność z powodu niewydolności jajników co bardzo zdziwiło profesora u którego byłam. Przepisuje leki, które szkodzą a nie pomagają, kieruje na zabiegi które mogą być szkodliwe żeby szpital zarobił. A wszystko to w prywatnym gabinecie za 100 zł za wizytę.

Bardzo dobry lekarz, ale wizyty drogie. 100 zł za każdą wizytę, drogo. Ale polecam!!!

Bardzo dobry lekarz..Prowadził moją ciąże.Naprawdę ma podejście do pacjentki.Lekarz z powołania.

Godny polecenia.wspaniale przeprowadził moją ciążę. interesuje sie swoimi pacjętami w szpitalu a nie tylko na wizytach. sumiennie wykonuje swój zawód i jest bardzo uprzejmy i sympatyczny. nigdy nie zmienię tego lekarza na żadnego innego.Serdecznie Polecam:) Ewelinka:)

Ewelinka:)

Prowadził mnie przez całą ciążę. Nie mogłabym napisać o nim złego słowa, gdyby nie fakt, że po porodzie ja i moje maleństwo musieliśmy przenieść się na oddział patologii noworodka, a tam już panu doktorowi było za daleko. Nie interesował się ani mną, chociaż byłam po cięciu cesarskim (przy porodzie usunęli mi torbiel), ani moim nowo narodzonym dzieckiem. Najgorsze jest to, że ani dr Sowiński, ani inny lekarz nie pofatygował się na tyle, by uświadomić mnie, że przy okazji usuwania torbieli, usunięto mi jajnik. Dowiedziałam się przypadkiem od pana doktora na wizycie kontrolnej po porodzie.

świetny lekarz dzięki niemu mam zdrową córkę świetnie poprowadzona ciąża bardzo interesuje się pacjentem i zna się na usg

moja pozytywna odpowiedź na wszystkie te pytania jest najlepszym komentarzem

moja pozytywna odpowiedź na wszystkie te pytania jest najlepszym komentarzem

Uczciwy i kompetentny.Odpowiednio dobierał leki i wystawiał prawidłowe diagnozy.Ciążę przetrwałam bez problemu.