lekarz Krzysztof Stanek

Lekarz coś strasznego niekompetentny nieuprzejmy nie słucha pacjenta pracuje za karę coś okropnego .Pierwszy raz spotykam takiego człowieka w roli lekarza Jak Najdalej

Piszę w imieniu mojej żony ponieważ jej stan zdrowia nie pozwala jeszcze na siedzenie przed komputerem .Długo zastanawiałem się nad dzisiejszym zajściem z udziałem Pana doktora Stanka w przychodni Eskulap i nie mogę pojąć ze lekarze którzy przysięgli pomoc ludzią są tak nie czuli i obojętni a zarazem czują się pół bogami. A pacjent który łoży ze swoich składek na wyuczenie i utrzymanie służby zdrowia jest śmieciem i nikim.Wracając do dzisiejszego zajścia żona miała skierowanie z oddziału chirurgi onkologicznej po poważnym zabiegu na kontrolę i zdjęcie szwów wiec trafiła do w/w lekarza który przyjmował w dniu dzisiejszym w przychodni od godziny 11 do godz 14 .W poczekalni była tylko jedna osoba , kiedy żona zapytała się czy pan Doktor ja przyjmie stanowczo usłyszała ze nie ma szans mimo że była godzina 11.45 i nikogo już w poczekalni. Ton i mina dala do zrozumienia ze nie ma po co czekać. Jeden pacjent na dzień w przychodni i szybko prywatna? U weterynarza z psami jesteśmy lepiej traktowani!